www.sudzibas.lv Kobrus.lv Klientu maldināšana. Preces apraksts neatbilst patiesībai.

Kobrus.lv - Klientu maldināšana. Preces apraksts neatbilst patiesībai.

Pilnīga klientu maldināšana. Facebook palaista reklāma par ādas, ortopēdiskām sandelēm. Ar 50% atlaidi. Viss tik skaisti sarakstīts. Uzņēmums it kā piedāvā arī iespēju 14 darba dienās atgriezt preci! Uzņēmuma misija esot apmierināti klienti!

Realitātē.
Apavu kvalitāte neatbilst aprakstam. Nav ne ādas sandeles un kur nu vēl ortopēdiskas ar plastmasīgu zoli.

Rakstu, prasu par atgriešanas iespējām. Vispār nereaģē, neatbild.

Ja Kobrus.lv sludina šo iespēju atgriezt preci, tad realitātē tā ir 100% klientu maldināšana!

Neizpilda ne ar likuma pantu noteiktos noteikumus, ne to ko paši sludina kā savu prioritāri Apmierināts klients.

Arī uzņēmums nav norādījis patiesu adresi.

Ļoti žēl, bet klientu maldināšana pilnā apmērā.

Pēc izsekošanas numura sapratu, ka preces nāk no Ķīnas. Tās tiek izsūtītas, kā no Aliexpress. Un kā zināms uz Aliexpress nevar veikt preces atgriešanu. Īsti to viņi nepiedāvā.

Bet Kobrus.lv piedāvā naudas atmaksu, ka prece neapmierina, bet realitātē tā visa ir klientu maldināšana.