www.sudzibas.lv Kntent no YouTube Nelabvēlīga piemēra rādīšana mazgadīgajiem

Kntent no YouTube - Nelabvēlīga piemēra rādīšana mazgadīgajiem

Labdien, šis indivīds nodarbojas ar video spēļu straumēšanu youtube platformā, papildu tam, viņš savās tiešraidēs propagandē (nekvalitatīva) alkohola lietošanu, un lamājas (gluži kā centrālcietuma rezidents, vai pat nožēlojamāk)

Vai nevajadzētu šo resno vali izdzēst no youtube, viņu saskatoties mazgadīgie ar nenobriedušu prātu uzskata, ka dzert līdz nemaņai, vemstīties, un neglīti lamāties ir normāli, kā arī to, ka 30 gadu vecumā dzīvot pie mammas ir ok.

Šis ir viņa youtube kanāls, jāpiebilst, ka ērglis viņš ir tikai pie sava pc, realitātē vairāk atgādina mērgli!

K

N NaUliceBauskas 05.03.2019

Malacis! Cerams krievu lamuvārdus neizmanto, vajadzēs iečekot.

? ?????????????? 10.12.2020

Kas liek maziem berniem skatities ta visdrizak ir vecaku neatbildiba nevis kntent vaina. Vins ir labs twitch youtube strimeris