Knockout Barber Shop - Attieksme

Nevienam neiesaku Barber Shop Kaļķu ielā, blakus Kaļķu vārtiem. Friziere vulgāra paskata ar silikonu piepumpēta būtne, apgrieza matus sūdīgi, toties pati slavēja cik labi izskatās griezums. Bonuss - nepārtraukti strīķēja savus balonus gar muguru, pēc visa spriežot iepriekš darbojusies kādā masāžas salonā. Ieteikums uzņēmuma īpašniekiem pārdomāt kadru politiku, jo tā ātri zaudēsiet klientus, bet varbūt tieši otrādi piesaistīsiet! Frizieri sauca Anna vai Aņa.

A alex86 06.11.2015

šī ir tā XXX barber

A abimg 13.09.2016

Так Анна-Бэль обалденная же парикмахерша :) Она просто украшение этого барбершопа. Я уверен, что большой процент клиентов приходит именно благодаря ей. Вы, наверное, не той ориентации, если вам не понравилось её обслуживание.