[email protected] - Prakse

Visiem, kuri pasūta darbus, jo pašiem nav laika uzrakstīt! Pasūtīju darbu pie Ilonas, lai uzraksta man prakses atskaiti, solīja ka darbs būs oriģināls, nekāda copy/paste, bet rezultātā pēc divu termiņu nokavēšanas viņa man atsūtīja plaģiātu, pārbaudīju caur plag.lv, kur plaģiāts parādījās 68% apjomā, darbā bija daudz gramatikas kļūdas un metodika netika vispār ievērota!Sauc sevi viņa par Ilonu, viņas e-pasts ir [slēpt]@gmail.com, nekādā gadījumā neuzticiet viņai rakstīt darbus!

Z

Likumsargs 08.07.2015

O! Ilona nomainījusi e-pastu!
Ilona turpini šitādus studentus uzmest! Malacis! Varbūt pēc gadiem 10 šie mīkstpēdīnī sapratīs, ka kursa darbi, prakses atskaites un diplomdarbi ir jāraksta pašiem. Un tas, ka saka "man nav laika"-nav arguments! Ar ko tad Tu tādu nodarbojies, ja Tev pat atskaiti uzrakstīt pašam nav laika!!!

Tāpēc jau Latvijā ir tik bēdīgi, kad šāda tipa studenti saņemot diplomu lien valsts iestādēs siltās vietās, bet galvas tukšas, jo diploms saņemts, bet zināšanas nav, jo mācīties jau nebija laika!!!

Z Zukers2015 08.07.2015

Likumsargs, tu varētu paklusēt, nav svarīgi, ka studenti pasūta darbus, svarīgi ir tas, ka ir šādi uzmētēji, kas izkrāpj cilvēkiem naudu

R ri4y 08.07.2015

Pilnīgi piekrītu likumsargam, nav ko darbus sūtīt no citiem! Pašiem jāraksta!

Z Zukers2015 08.07.2015

ri4y droši vien pats ir darbus pircis, tagad tēlo baigi gudro no sevis!

Likumsargs 08.07.2015

Tāpēc jau tagadējos studentus sauc par LEGO paaudzi! Bez priekšā teikšanas neko neprot!
Es atbalstu šādus uzmetējus, jo šodienas paaudze saprast sāk tad, kad "sit pa maku" citu valodu jūs nesaprotat!

Dzīvē jūs tādi paši būsiet, domāsiet, ka visu var nopirkt! Jautājums ar ko maksāsi un par ko jums algu maksās! Ne vienmēr būs iespēja noalgot "darba zirgu", šad un tad būs pašam ar kaut kas jādara!

F FreeCookies 15.07.2015

Piekrītu Likumsargam
Ja tev nav laika pašam savu izglītību pabeigt, tad ej uzreiz ielas slauki. Tur bakalaura grādu nevajag.
Es sēdēju pa naktīm augšā rakstot visus savus darbus (kas starp citu bija šogad), man bija gan skola, gan darbs, gan dažādas ārpusskolas aktivitātes, bet pamanījos pati savu izglītību pabeigt. Tā ka nestāsti ka tev nabadziņam laika nav.