Klubs Kefīrs - Apsardze

Apsradze šim klubam ir apbrīnojama - mēs nepilnu 2 stundu laikā šaja klubā atstājam bārā 100ls,
taču mūs izmet ārā visus, dēļ viena mūsu kompānijas cilvēka, kurš mazliet iesnaudās, jo mūzika bija trula..
(kam negadās? !)
ļoooti nepatīkami..
Jau senāk bija dzirdētas sliktas atsauksmes par šo iestādi - tagad to izjutām uz savas ādas..

J

C CHRIS 15.07.2011

this club suck!
security stuff is "O"
if u have some problem, they don't help - just looking & smile

I Imantdienas 16.07.2011

Cik reizes esmu dzirdējis par šī kluba tizlo apsardzi, nekad pat nemēģināšu iet uz turieni lai nesabojātu sev garīgo.

A amanda 16.07.2011

Šim klubam ir slikta reputācija un ilgi tas vairs neizvilks .
Draudzene man tur strādāja par bārmeni, cilvēku tur iet arvien mazāk un mazāk .
Apsargi iekausta apmeklētājus, nelaiž pārāk sapucējušās meitenes, neielaiž invalīdu utml - KEFĪRS ir ieskābis :D

K Kaspars 16.07.2011

Un parbaudiet noteikti naudu ko izdot jums, iedevu barmenim 20 ls izdeva man 10 ls, 5ls banknotes, viens piechuks bij viltots!kO protams pamaniju tikai nakamaja diena!
Kefirs sucks, laikam Mielava delam svarigak ir uzpipet zaliiti un chill!

M miervaldiS 16.07.2011

Kefira un Piena facecontrol ir ipashi izmekleeti tirlinji!!!
Ja neiepatiikas Tava seja, kaut ari esi skaidra, pozitiivi noskanots un maksatspejiigs baaraa - veinkarshi nelaizh ieksha, kaut arii klubs tuksh!!! Ar taadu staff'u sim iestaadeem ilgs muzhs nespiid!!!

E Emīls 22.07.2011

Noteikti atstājāt 100Ls uz 20 cilvēku kompāniju, kas protams ir nekas.
Apsardze tur ir pat ļoti adekvāta, ja salīdzina ar Pienu. Uz klubu nenāk gulēt, gulēt var iet mājās ko arī apsardze noteikti paskaidroja. Ir kaut kādas ētikas normas ( kā, piemēram, gulēšana pie galda ). Varat iet uz vietējā rajona bāru un kaut vai dzīvot tur.
Ar pārāk sapucējušām meitenēm bija domāts - ielas meitas ? :D
Diezvai invalīdiem ( invalīdu ratiņos, neredzīgam utt ) šī būtu pati piemērotākā vieta kur izklaidēties pārpildītā klubā, kas netikai radītu diskomfortu pašam invalīdam, bet arī apkārtējai publikai. Nevajag būt egoistam un rēķināties ar pārējiem cilvēkiem arī.

L Linda 18.08.2011

Emīls noteikti strādā kefīrā . uzbrūk visiem, līdzīgi kā to dara kefīra apsardze. tie ir tik pat ciniski un dumji .

par invalīdu nelaišanu klubos vispār paklusēšu. kādreizējā Nautilusā apsargi paši laipni nesa ratiņkrēslu ar visu cilvēku augšā pa kāpnēm, pat larocā reiz redzēju cilvēku ratiņkrēslā. Ja larocaa varēja, kas pie velna ir kefīrs, ja viņiem invalīdi sagādā problēmas? Tāds pats klients .

O olgamatuseva 05.01.2012

Man gan dikti, dikti patīk Kefīra apsargi - vienmēr laipni un patīkami sagaida. :) Un vispār paša kluba atmosfēra ir dikti, dikti pozitīva. Paldies visiem, kas par to rūpējās. :) Olga.

Eseseseseseseses 06.01.2012

nee, Emiil, invaliidiem jau vispaar neko nevajag; lai seez maajaas un vispaar aaraa nelien. un nesagaadaa diskomfortu apkaarteejai publikai. to klubu vajadzeetu iesuudzeet par diskriminaaciju, gribeetos redzeet kaadi paarkrutie jefinji tur iet.