KLIVET vetārsts Dmitrijs Mihailovs - "profesionālis"

Uzticēju savu mīluli-kaķīti "profesionālim" veterinārajam ārstam Dmitrijam Mihailovam. Bija nepieciešama ikgadējā pote un mazliet nagu apgriešana. Tā kā pošu pasē mums bija ieraksts par iepriekšējo poti no firmas "Nobivac Tricat Trio", bet dakteris neuzskatīja par vajadzīgu mani painformēt, ka tiks potēta citas firmas vakcīna, kā rezultātā, tas manam kaķim izraisīja temperatūru un nespēku. Papildu tam, ņemot vērā, ka kaķis nav tikai mājas, bet pavada laiku arī ārā, papildu esošajai temperatūrai un īsi nogrieztajiem nagiem un nevarot paglābties un ieskrāpēt, viņu pēc 4 dienām sakoda cits dzīvnieks . Tā rezultātā radās infekcija un 40C un pēc nedēļas mans mīlulis citā klīnikā nomira.
Biju šo situāciju pārrunāt ar minēto ārstu - cinisks, ar sagatavotām atbildēm, radās sajūta, ka ne pirmo reizi viņš ir šādā situācijā. Uzskatu, ka tādi nedrīkst strādāt ar dzīvām būtnēm!

G

T Toms Zeliks 18.05.2023

Dīvaina sūdzība, kāds sakars dzīvnieka uzbrukumam kaķim uz ielas un vakcīnas nosaukumam? Kaķi žēl, protams, bet vai tad vetārstam vajadzēja skraidīt tam pakaļ 24 stundas dienā pa ielām lai kāds dzīvnieks viņam neuzbruktu?!

B BADbad 19.05.2023

Nevaru saprast par ko iet runā sudzībā, temperatūra var būt pat ja taisa tas pašas firmas pote, neviens ārsts nevar zināt dzīvnieka reakciju uz poti. Man vairāk jautājumi saimniecei. Ja kaķis iet ārā, priekš kam vajadzēja griezt nagus un pēc potes uzreiz palaist ārā.
Kā ārsts var būt vainigs, ka kaķi cits sakoda

K kisa777 20.05.2023

виновата, надо было, обратиться сразу в ветеринарную клинику, не тянуть драгоценное время когда коту было плохо, и потом обвинять всех в этом