KLIPPAN SAULE - Klippan Saule

Магазин при фабрикe на Бруниниеку klipan saule продает бракованные, невычесанные одеяла и пледы! Причем на них цена даже не снижена, и не указано, что это брак! Шерсть лезет со страшной силой, пришлось самим вычесывать с одного пледа грамм 500 шерсти! Но это еще не всё - еще чесать и чесать... Нормальные одеяла наверное на экспорт идут? А местные и такое схавают!? 100% брак!!! Выкинутые деньги, испорченное настроение, аллергическая реакция на такое "качество", а также работы "чесальщицей" дома еще часа на 2, чтобы хоть как-то снизить шерстяной налёт на кровати...

S Svetlana_ 17.05.2014

Vakar tieši biju Klippan Saule veikalā, lai iegādātos dzijas pleda pasūtījumam, ko audīšu tradicionālajās stellēs. Kamēr izvēlējos, bija vairāki pircēji, kas vēlējās segas, pledus, pārdevēja viņiem norādīja uz to, kuras ir ar kādiem defektiem, kuras veļās, kā arī pie brāķu produkcijas plauktiņa ir rakstīts, ka šie ir ar brāķiem, pati redzēju.
Ja pircējs nekontaktējas ar pārdevēju un nav pietiekami vērīgs, tad var sanākt kā Jums.
Viņiem ir tik lētas cenas segām, plediem, par kurām tīri loģiski nevar vēlēties labu segu, pledu.
Rokausts kvalitatīvs vilnas pleds, kurš pat varētu nokalpot ne tikai vienai paaudzei, izmēros 80x210 maksā ne lētāk kā 90 EUR, ja Jūs nopērkat Saulē rūpnieciski ražoto pledu izmēros 140x210 un 3 vai 4 reizes lētāk nekā rokausts mazāks pleds, tad kādu brīnumainu kvalitāti un ilgmūžību vēlaties no Saules pleda?

G Gimene 19.05.2014

В том то и дело, что продавец сказала, что у них есть пледы с дефектами, но мы спросили и купили именно без дефектов (якобы). Потому что с дефектами нам НАФИГ НЕ НАДО! Оказывается, что этот магазин продает ТОЛЬКО БРАКОВАННЫЕ ПЛЕДЫ!!! И дело не в цене! При продаже товаров (какая бы цена у них не была), должно быть указано, что это БРАК! Этого не было сделано! На прямой вопрос, почему у них такие низкие цены, продавец сказала, что в это у них просто без наценок! О браке именно на те пледы, что мы купили, никто не сказал! Причем когда продавца прямо спросили! А вы, Наталья, говорите о неконтакте с продавцом? Уж не вы ли продавец!? В данном случае имел место самый что ни на есть наглый ОБМАН ПОКУПАТЕЛЯ! Это не пледы. и не одеяла, а ХРЕНЬ СОБАЧЬЯ!

A and7and 04.02.2016

Jā es piekrītu, mums uzdāvināja, bet to nelietojam jo vilna pati krīt laukā. Paši vēlāk nopirkam merino pledu, tā ir pavisam cita lieta.

L lana-k 19.11.2018

Arī nopirkām vilnas pledu un rītdien mēģināsim atgriezt,jo vilnas pūkas lido pa visu istabu-tas ir pēdējais sūds,ko viņi tirgo pa lielu naudu!Pirkām Jekabpils veikalā un nekādas runas par to,ka būtu brāķis,negāja!