Klinta Mežale - Krāpšana

Iesaku uzmanīties no īrniekiem KLINTA MEŽALA un AIVARS DAĢIS.
Sākumā iespējams stāstot sirdi plosošus dzīvesstāstos vismaz drošības naudu samaksās, bet tālāk sāksies solījumu ūn melu jūra. Kā rezultātā iespējams palikt bez dzīvokļa atslēgām un parādos par komunālajiem maksājumiem.
Iesaku uzmanīties no šiem solītājiem, melotājiem Klintas Mežales un Aivara Daģa ( abi pēc papīriem no čangalienas )

J

B Bruno 23.02.2011

to pashu es varu pateikt arii par /izdzēsts/ vardaa ANRIJS EGLĪTE

Z ZZ 23.02.2011

Man gan citā saistībā, bet arī palikusi šī meitene neudas parādā. Apnikuši jau viņas meli. Bet prieks, ka kāds cīnās ar tādām /izdzēsts/.

K Klimpa *ežale 27.02.2011

O ! Šitie labie kadri :D

J Jānis 14.03.2011

Šitie žuļiki melo katru dienu, dienu dienā un visiem pēc kārtas.

Z [email protected] 21.12.2011

http://www.draugiem.lv/lababallite/ Ari pasakumus neprot rikot.salej pilnas ausis kada vina geniala vaditaja un kadi paraaka pasakumu vaditsanas maksla vinai ir.un pec tam pazud ar visu naudu!!!

L lanafeja 08.11.2012

Pilnīgi atbalstu! Mēnesi atpakaļ viņi aizbēguši no dzīvokļa, atstājot parādu vairāk par 800 (!!!) Ls. Solīja, stāstīja, bet rezultāts tāds. NEIZĪRĒJIET viņiem dzīvokļus!!! Un ja izīrējat, pēc pirmas nesamaksāšanas reizes, lai vācas prom!

J jjuu 11.11.2012

to lanafeja - aizrakstiju tev e-patu, interesee Klinta un Aivara atrahanaa vieta.

J jjuu 12.11.2012

Redz kur Klinta ir. Pastāstiet - kas Aivars Daģis tagad ir ? Joprojām izbijis slepenpolicists, celtnieks, vai varbūt pacēlies - tagad kosmonautikas inženiris, izgudrotājs ? :):):)

L Linda Daģe 16.09.2017

ka jums nav kauna aprunat nevainigu cilveku.

V Velta Cīrule 13.11.2012

Pag, vai viņus Arnis Vilemsons vispār pazīst?
Jo es tā dzirdēju, ka viņi sadarbojoties ar Arni Vilemsonu?

L Linda Daģe 17.10.2017

kapec jums jazin

A antoņina 27.11.2012

Par Arni Vilemsonu ar niku Velta Cīrule visur raksta Tvaika ielas psihenes regulārā paciente Ilzīte Rubene.

J jjuu 29.01.2013

Klinta Mežale - joprojām krāpj cilvēkus Rīgā un citās pilsētās. Lūk viņas foto. E-baznīcā piereģistrējusies, laikam grēkus sākusi nožēlot.

J jjuu 29.01.2013

Un Klintas štuceris Aivars Daģis ( no Bauskas ), aliņam un cigaretēm pelna ar celtniecības palīgdarbiem, ticamākais joprojām kur ganās.

I ivans f 07.07.2017

ja kads grib uzzvanit vai aizbraukt ciemos

R Rudzpuķe 23.01.2024

Klinta Mežale (plus viņas divi suņi, putni un pieci bērni) - nu ārkārtīgi netīrīga ģimene! Ja esat gatavi pēc tam saukt ķīmisko tīrītavu, lai iztīrītu visas mīkstās mēbeles, labot salauztus (antīkus!) krēslus un ar cimdiem rokās tīrīt piemēslotās istabas, varat izīrēt viņai savu īpašumu.