LV RU
www.sudzibas.lv Klīnika Dzintari Psihoterapeita konsultācija

Klīnika Dzintari - Psihoterapeita konsultācija

Neiesaku nevienam apmeklēt šo iestādi!. Tātad: pirmā vizīte pie psihoterapeita, tātad - konsultācija. Gaidot savu rindu, ļoti labi var dzirdēt visu, kas notiek kabinetā, var dzirdēt, ka iepriekšējā paciente saka, ka nedzers zāles utt. Ārste - nestādījās priekšā, tā ka atliek minēt, kas tā bija. Pēc dažiem jautājumiem - tādiem kā - tu esi bremzēta? - ko tu vispār gribi? - ka ar domāšanu? Vai galvā ir tavas domas? Tiek paziņots: tev jāārstējas, ej pie ģimenes ārsta pēc nosūtījuma uz stacionāru, būs jāārstējas vairākas nedēļas, visas domas jādabū ārā no galvas.

Komentāri (1)

A AnvoyT 30.11.2018

Ir jāatceras, ka psihoterapeits NAV ārsts. Psihologs, psihiatri - tie ir ārsti, mediķi. Psihoterapeits ir tas pats, kas homeopāts vai holistikas speciālists - cilvēks ar visai nosacītām medicīnas zināšanām, bez tiesībām izrakstīt medikamentus vai noteikt medicīnisku terapiju. Praktizē tikai geštaltterapiju, smilšu terapiju un tamlīdzīgas muļķības, strādā nevis ar cilvēka psihi, bet morālo stāvokli. Vispirms jāsaprot, ar kādu motivāciju vērsāties un kādu palīdzību cerējāt sagaidīt no konkrētā speciālista. Iespējams, meklējāt palīdzību pie nepareizā speciālista - Jūsu problēmai neatbilstoša, nespējīga izprast un nozīmēt ārstēšanu.
Bēdīgi, ka pirmā pieredze ir šāda. Reizēm šie pseidospeciālisti, ja ir spējīgi izprast cilvēka problēmu, ir arī spējīgi palīdzēt to atrisināt bez reālas ārstēšanas, izmantojot pareizos motivācijas un pašanalītikas treniņus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes