Klimats 24 jeb SIA "BDA partneri" - pakalpojumu kvalitāte

Iegādājos no Klimats 24 jeb SIA "BDA partneri" ventilatoru, jo dušas telpā prasījās drusku jaudīgāks aparāts. Ļoti skaisti un operatīvi ventilatoru piegādāja. Uzreiz par uzstādīšanu nerunāju, jo uz to brīdi pietrūka brīvu līdzekļu. Kad tādi parādījās sazinājos ar uzņēmumu un sarunāju konkrētu uzstādīšanas laiku. Viss brīnišķīgi, kurš gan labāk šo darbu vēl paveiks, ja ne uzņēmums, kurš tirgo doto preci- norunātajā pirmdienā ieradās pajauns meistars- Nauris. Padarbojies kādu stundu (noņemts vecais ventilators un sienā uztaisīts caurums) viņš paziņoja, ka šodien ventilatoru uzstādīt neizdosies, jo nav paņemtas trepes un visi attiecīgie instrumenti. Nu nekas, kam negadās. Vienojāmies uz rītdienu (otrdienu). Samaksāju 10 lvl, protams, ne čeku, ne kvīti neizrakstīja. Pienāk otrdienas norunātais laiks- no meistara ne miņas. Pēc stundu ilgas gaidīšanas zvanu meistaram- kurš ļoti atvainojas un paziņo, ka šodien diemžēl nevarēs ierasties. Sāku jau nedaudz dusmoties, jo varēja taču cilvēcīgi laicīgi paziņot- visi esam cilvēki ar saviem darbiem un problēmām. Sarunājam uz trešdienu. Trešdiena. Atkal gaidu stundu. Zvanu- meistars atbild, ka pēc 15 minūtēm tomēr būšot. Tā arī ir. Meistars ierodas, bet redzu- trepes nav paņemtas, bet neko nesaku. Pusstundu paķimerējies meistars paziņo, ka šodien ventilatoru arī neizdošoties uzstādīt- vajagot trepes un vēl kautkādus pričendāļus- nu gan sadusmojos- kas tas par meistaru, ka pat trepes nevar paņemt līdz!!! Labi, ka vismaz naudu neuzdrošinājās vairāk prasīt. Par cik ventilatoru vajag uzstādīt vienojamies par ceturdienu. Ceturdiena- jau ierastajā laikā gaidu meistaru. Pēc stundas gaidīšanas zvanu- sākumā meistars klausuli nomet, vēlāk vienkārši ignorē manus zvanus. Nu jau patiešām esmu dusmīgs. Piektdien zvanu uz biroju vadītājam. Saprotoši tieku uzklausīts, vadītājs apsola, jau uz pirmdienu atsūtīt citu meistaru, kas beidzot uzstādīs to nelaimīgo ventilatoru. Pirmdiena. Gaidu atkal, no meistariem ne miņas. Zvanu uz biroju- kur vadītājs atvainojas par radušos situāciju un sola 15 minūšu laikā atzvanīt...Zvanu tā arī nesagaidu. Nākamajā dienā zvanu atkal- atkal atvainošanās, solījumi. Vēlāk zvanot, telefons vairs netiek celts. Zvanu no cita telefona- uzreiz paceļ vadītājs- atkal solījumi un palagi. Beigu beigās sazvanīju citu uzņēmumu, kas tās pašas dienas ietvaros atbrauca un uzstādīja ventilatoru, ko Klimats 24 jeb SIA "BDA partneri" man lika un tā arī neuzlika VESELU POSOTRU NEDĒĻU!!!!, kaut pie viņiem šo pašu ventilatoru iegādājos.

Inženieris 17.08.2012

A ko vēl var gaidīt no starpnieku uzņēmuma, kuram savu darbinieku un pieredzes vienkārši - NAV!!!