www.sudzibas.lv "Kliģi"viesunams netīrība un atieksme pret kientiem

"Kliģi"viesunams - netīrība un atieksme pret kientiem

2013. gada Jūnijā biju viesunamā "Kliģi"uz kāzām. Mani pārsteidz tas, ka zāle nebija nopļauta un telpas bija pat diezgan nesakoptas. Āra teltī galdi netīri un apauguši ar zirnekļutīkliem, neredzēju pat puķupodus ar puķēm uz terases. No rīta ejot uz brokastīm zāle bija netīra, kad es pajautāju galda klājējam kādēļ te ir tik netīrs viņš pieklājīgi atteica ( katram ir savs darbs mans ir klāt galdu, bet par telpām jautājiet tiem, no kā jūs viņas īrējat) . Kad sēdāmies ēst brokastis grīda tā arī vēl joprojām nebija izslaucīta. Abu dienu laikā neviens no apkalpojošā personāla nebija pienācis un pajautājis ,vai viss kārtībā, un varbūt mums kaut kas ir nepieciešams. Atieksme ir briesmīga un vieta ir manāmi nolaista, par ko man ļoti žēl. Tādēļ varu ieteikt visiem kas vēlas šo vietu īrēt aizbraukt un apskatīt, kā arī vienoties ar pārvaldnieku par to kā tad no rīta būs ar telpu sakopšanu un pārējām lietām. Žēl, kad tik skaista vieta pārtop par vienkāršu un nolaistu.

K

V viesis3102 21.06.2013

Kritiķi, atļaušos Tev nepiekrist. Arī es svinēju kāzas 2013.g. jūnija vidū, taču nesaskāros ne ar vienu no Tevis aprakstītajām sūdzībām. Visur, kur bija nepieciešams pārvietoties, zāle bija nopļauta un cauri brikšņiem jābrien nebija. Galdu klājēji laipni pienāca un apjautājās par to, cikos vēlamies mainīt galdu un visi trauki tika turēti pilni. Galdi bija jauni. Saimnieki laipni piedāvāja izmantot visu viesu mājas piedāvājumu. Katrā gadījumā bijām ļoti apmierināti ar viesu māju un apsveram arī nākotnē kādu pasākumu rīkot turpat.

D daiga zvirbule 06.03.2014

Tev pašai smiekli nenāk? Tu taču īrēji telpas no vakara līdz otrai dienai un par to samaksāji. Kādā sakarā saimniekiem vēl ir otrā dienā jātīra telpas. Kāds sviests. Ja paši cūkas, nemākiet uzvesties un savus sūdus savākt, paši vainīgi! Man arī ir viesu māja. Cilvēki izzīrē, uztusē un kad aizbrauc, tad arī tīra. Es arī nebāžu degunu kad viesi atpūšās un itīpaši kad kādam kāzās. Jo viss pirms tam ir izrunāts un apskatīts. Priekš tam ir telefoni, vai arī, cilvēks mani uzmeklē. Nekādu problēmu. Un ja jau kafeinīca jums klāj galdus un kaut kas nepatīka, kur vainīgi saimnieki. Izsakiet pretenzijas viņiem, tie tak ir citi cilvēki, jūs paši viņus nolīgāt. Un vel kas, ja jau tur tā nekopts, netīrs, ko tad izvēlējies to vietu? Ko tad tur svinējies? Varēji laist pie manis, varbūt būtu telpas biku tīrākas un zāle pāris centimetrus īsāka :).Tā kā, domā ko raksti. Gatavā zoss.