www.sudzibas.lv Klients Neadekvātus klients

Klients - Neadekvātus klients

Dace Elzafira ņema automašīnu noma, pie mašīnas nodošanas bija neadekvāta stāvoklī, bija alkohola reibumā, Lida virsu kauties, apsaukāja autonomas darbiniekus, ka arī mašīnu nodebva ļoti slikta stāvoklī, mašīna bija ļoti netīra, mašīna bija ļoti piepīpēta, ka arī bija tukšas pudeles no alkohola. Neieteiktu dot auto šai personai Dace Elzarifa!

Dace Elzarifa брала машину в прокат, при возрате, была не в адекватном состаяние, лезла в драку, оскарбляла работников, так же машину сдала в плохом состоянии, грязную, в машине курила, так же были пустые бутылки из под алкоголя. Не советую давать машины данной персоне Dace Elzarifa!

put_in_high_low 23.07.2020

Un kā tu pats viņai īrēji vāģi tādā stāvoklī? Kad es tirgoju ar ieročiem, jā juti smaku no klienta, pat nedrīkst dot rokās ne gāzes ne pneimatisko stroķi.

T taisnibascinitajs3 24.07.2020

Skatos avtoprokat atbilde uz klientes sūdzību :D

Un liekas ka 18 gadiigs rakstījis, pats rēcot par savu asprātību

D Daisy 26.08.2020

Šeit pati Dace. Kā jau minēju sūdzībā, jums meli ir normāls stāvoklis ... nabadziņi, šads darbs un rūgta maize.
Es nepīpēju starp citu, vīrs arī, nepaciestu ja kāds auto pipētu :)) jums slikti sanāk melošana no jūsu zemā skatu punkta. Alki pudeles :))) un nekādas pudeles nekādi nevarēja būt auto, jo tas tika labi iztīrīts, nomazgāts, jums atdodot. Kauties es mēgināju kādā veidā? Ar bomi vai kulakiem ?
Jums jāarstējas
Avis autonomā man ir sens un labs profils, no tāda BomŽkantora kā jūsu, nejauši sanāca panjemt auto un kā saka - ar bomžiem satiecies, par bomzi paliksi.
Paldies, jūsu un līdzīgu “ FIRMU” pakalpojumus neizmantošu vairs.

D Daisy 26.08.2020

Par to ka es biju alko reibumā ... jums juristu manu gribas redzēt tai būdā, kur jūsu offiss ?
Tieši tā, un kā tad jūs gribējāt man atdot citu auto, nomainjai ? Kapec policiju nesaucāt ?
Kapēc tikai nožēlojamus komentārus internetā. Ielikt vēlreiz bildes par to kāds bij auto stāvoklis, kuru man izīrējāt un ar VID aizbraukt ?

D Daisy 26.08.2020

Rakstīt arī būtu Avtoprokat darbiniekiem vēlams iemācīties, ne tikai mēgjināt no klientiem piedzīt neadekvātas soda naudas un apmelot tik zemu un mulkjiigi, nesaprotot, ka sevi pazemojiet un savu līmeni šeit rādiet. Jūs domājiet Avis man auto vairs neīrēs ? Vai cita adekvāta kompanija ?