www.sudzibas.lv klerr.lv Slikta kvalitāte

klerr.lv - Slikta kvalitāte

Apģērbs internetveikalā protams, ka izskatās ļoti labs, skaists un kvalitatīvs, taču apģērba kvalitāte ir drausmīga. Pasūtīju kleitu, lai uz vietas varētu paskatīties, kad aizbraucu šo kleitu aplūkot, tad kelitai no visām malām nāca diegi ārā, kleitas apkakle netīra ar iepriekš mērītās meitenes tonālo krēmu. Drēbes katastrofālas kvalitātes. Šādu veikalu varētu taisīt par humpalām, neviss par veikalu, kur cenas ir sākot no Ls 20.
Ļoti vīlos šājā veikalā, ka veltīju savu laiku un braucu uz turieni, lai paskatītos uz sevis pasūtīto kleitu Ls 38,00 vērtībā, kurai nāk diegi ārā un pārdevēja pat nejēdz nogriezt. Nekādā gadījumā neiesaku šo internetveikalu.

E evijabirze 13.01.2014

Nu visiem var gadīties, es nopirku sev kleitu motivi, tur arī diegi nāca no visām pusēm, bet ko darīt, ja kleita iepatikās, nogriezu pati mājās. Bet ar to tonāli tā ir, jāskatās uzmanīgi, jo dažas kad uzvelk tur un tonālais un lūpu krāsa, visādas sekas :)
No tā Klerr vienu reizi ari pasūtīiju, tikai ar kurjera piegādi, pagaidām pretenziju nav.

M MADARINJA9090 16.01.2015

veikals klerr.lv tirgo kiniesu NEKVALITATIIVO PRECI!!! nopirku kleitu, un biju dzilaa sokaa, kaa atskiraas bildee un kaa patiesiibaa izskataas tas apgerba gabals dziivee!!! ja juus negribat lai uz jums ir uzvilkta gridas lupata, tad NEPERCIET SEIT NEKO!!! tas dreebes no klerr.lv pec 1 uzvilktas reizes var drosi lidinaat misenee. a cenas NEADEKVAATAS!!!pareizi raksti Megij, ka vairaak kaa 10 ls nemaksaa siis lupatas.
vaaraas vnk, sitas bezkauniigais saits uz nepieredzeejusiem klientiem. NEIESAKU KATEGORISKI !!! NOZEELOSIET!!! LABAAK PASKATIETIES PARBAUDIITAS VEERTIBAS, PA TO PA-SU NAU-DI-NU !!!

L Linda1988 08.07.2023

Nopirku kleitu Kleer,esmu vīlusies,kvalitāte vnk ļoti slikta. Man viss pa vīlēm atnāca vaļā. Pasākums sabojāts 100%
Ja tur pērkat kleitu,kārtīgi pārbaudiet katru vīli un to kvalitāti.

N Neapmierināta25 09.04.2024

Visām jaunajām līgavām, šo vietu neiesaku!
Ieteikums darba devējiem, padomāt, vai darbiniecies tiešām ir paredzētas šai profesijai! Šodien ar māsu devāmies apskatīt kāzu kleitas uz “Klerr.eu” protams pa tālr;. Kad runāju ar konsultantu viss likās jauki un patīkami, līdz ieradāmies, uz savu noteikto laiku! Ienākot, ar mums sasveicinājās jauna patīkama meitene. Teicām kad esam ieradušās uz mērīšanu! Meitene palūdza lai uzgaidam un pasauca vietā citu.
Atnākot, protams negribīgi sasveicinājās, un iedomīgi vaicāja “vai uz laikošanu”? Teicām jā. Darbiniece, (ja tā to var nosaukt) mūs aizveda uz citu telpu, kur bija šīs kāzu kleitas. Ieslēdza gaismu, bet ne visu, spīdēja tik dažas lampiņas. Parādiju kleitu kādu biju noskatījusies. “Darbiniece” protams iedeva, nu tad gāju laikot. Protams kleita par maz, nesaprotu kapēc jo prasiju M izmēru, izrādās man tika iedots S izmērs. Darbiniece aizgāja aiz savas letes un spaidija telefonu. Māsa viņas vietā meklēja kleitas. Lielākā daļa kleitas ir ar S izmēru, no izvēles praktiski nav nekā! Veikala vadībai vajadzētu “parevidēt” kleitas. Jo atvainojiet ne visām sievietēm ir S vai XS izmēri. Jā, paldies, ka vismaz aizvēra rāvējslēdzēju, bet arī bija jāgaida, jo redz pačatot darba laikā ir tač svarīgāk!
P.S gribējām rezervēt kleitu. Pateica max. 2h rezervēšanai. Diemžēl veikala vadībai vajadzētu saprast, ka ar šo laiku diemžēl nepietiek! Kleitu arī neigādājāmies, jo nebija no kā!