www.sudzibas.lv KĻAVIŅŠ MĀRIS Neaizdodiet naudu un nelīgstiet darbā

KĻAVIŅŠ MĀRIS - Neaizdodiet naudu un nelīgstiet darbā

Nekad nedrīkst paļauties un klausīt M. Kļaviņa raudām par nesamaksāto dzīvokli, laicīgām grūtībām, un ka naudu atdošot tuvāko divu nedēļu laikā.

It kā jau meistars ar nebūtu slikts, bet vienmēr prasa naudu avansā, un katru dienu uz darbu ierodas alkohola reibumā. bet sadzēries meistars nespēj veikt kvalitatīvu darbu.

I

G Gatis 29.06.2010

100% piekrītu.Cilvēks ar šādu vārdu un uzvārdu Ādažos piedāvāja pa lētām naudām TV iegādāties. Nu kādi pāris cilvēki uzķērās, un iedeva M. Kļaviņam naudu par it kā TV aparatūru, un tā nu gaida vēl šo baltdien gan naudu, gan TV. M. KĻAVIŅŠ ir izcils melis, krāpnieks un vēl arī sīvā cienītājs.

G g5c 12.09.2010

Joe, iemācies tak rakstīt :D Š vietā W,

C cerbers 29.09.2015

Tas viss izskatās pēc tādas apspļaudīšanas tumšā vietā, ja jau ir kas personificēts, vaig jau nu gana precīzi aprakstīt personu. Daudziem ir tāds vārds un uzvārds.

O Ozols7 15.02.2018

Nekavējoties Novākt šo vārdu uzvārdu man arī ir tāds!
Tā, ka nost!