KĻAVA

Pasūtīju minētaja kantorī bīdāmas durvis pag. gada jūlijā ar visu piegādi un uzstadīšanu. Atsūtija tāmi. Mani cena apmierināja, solīja izdarīt visu līdz septembra beigām, reāli durvis atnāca tikai decembra beigās. Un tagad izrādās, ka jāmaksā atsevišķi par piegādi un uzstādīšanu, lai gan es to jau minēju izdarot pasūtījumu. Neko negrib dzirdēt par kompensāciju par termiņu neievērošanu. Lieki minēt, ka laikā no septembra līdz decembrim neviens nezvanīja un neteica, ka pasūtījums kavējas. Arī izmērīt uz vietas vai tās durvis vispār var ielikt neviens neieradās, paļāvās tikai uz maniem mērījumiem. SILTI NEIESAKU ŠO KANTORI, kuru vada tāds pretīgs taukumūlis Andris Vīksna.

M Māra 15.02.2007

Acīmredzot tā šai firmai ir darba specifika, jo arī otrs firmas līdzīpašnieks Juris Bardelis ir tieši tāds pats preteklis - pāraudzis Karlsosns. Pie tam viņiiem, acīmredzot pie biznesa labā stila piedien arī klienta izlamāšana. Tādi jēdzini kā termiņi viņiem vispār ir sveši. Firmas devīze - klientam nekad nav taisnība!