www.sudzibas.lv KL Retail SIA Valsts valodas likuma pārkāpšana

KL Retail SIA - Valsts valodas likuma pārkāpšana

SIA "KL Retail", reģ. Nr. 40103388462 savā Hospitāļu ielas 1 veikalā "LaTS" pieļauj, ka pārdevēja pārkāpj valsts valodas likuma normas un runā ar nepilngadīgu latviešu bērnu krievu valodā, kuru bērns nesaprot. Turklāt tas nav vienīgais pārkāpumu veids šajā veikalā.

D

A annaute 15.10.2022

Varbūt ukrainiete un Varbūt bērns nemācēja uzvesties, iemāci savu mežoni uzvesties . Vispār ne tikai bērnu tiesības ir, bet pienākumi arī.

D Dakr 15.10.2022

Nebija ukrainiete. Pārdevēja ir pēc skata iedzeroša sieviete ar labilu nervu sistēmu. Bērns ir labi audzināts. Nemaz nemēģiniet apmelot. Mežoņi laikam gan ir Jums. Laikam pēc savas ģimenes spriežat.

A annaute 15.10.2022

Man bērnu nav, neesmu tik veca, lai būtu bērni.

D Dakr 15.10.2022

Par uzņēmuma (apkaunojoši liela nodokļu parādnieka - 53 926.57 EUR parāds VID uz 12.10.2022) pārstāves "annaute" zemo kultūras līmeni liecina nepazīstamu cilvēku uzrunāšana uz "tu". Varat nemaz neslēpties.

A annaute 15.10.2022

Es neviena teksta neesmu rakstījusi vārdu "Tu" un nevis zema kultūra bet sliktas latviešu valodas prasmes.

Velvetpopstar 15.10.2022

Traki, ka Jūsu bērnam ir jācieš no tādiem darbiniekiem, tādus kuri neprot latviešu valodu, pat darbā nevajadzētu pieņemt, ceru, ka Jūsu bērnam viss kārtībā un neatstās traumatiskas sekas.