AtrisinātaKiwdescao.com - Krāpšana

Pasūtīju preces, tā vietā piegādāja metāla gredzenu. Facebookā meklēju informāciju par šo uzņēmumu un atradu sūdzības no cilvēkiem ar tādu pašu shēmu - pasūtīto preču vietā atved gredzenu. Vietnē turpina darboties un arī darbojās ar tādu pašu vizuālo tēlu, tikai zem cita nosaukuma. Shēma ir ļoti ticama, esiet uzmanīgi!

Papildināts Gundega 0909 10.02.2023

Googlē ievadot vietni kiwdescao.com atsauksmes - nekas neparādās. Vizuāli šāda stila mājaslapā darbojās arī zem citas adreses.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gundega 0909 22.02.2023

Situāciju palīdzēja atrisināt banka, veicot darījuma atgriešanas procedūru, liels paldies Swedbank.

I Ingastasulane 10.03.2023

Iegādājos preci, pagāja mēnesis, prece tā arī neatnāca, sazinājos ar firmu, viņi protams atvainojās, teica ka var izsūtīt preci atkārtoti, es atteicos, tad teica ka atgriezīs naudu 70 %, es biju neapmierināta, tad teica ka atgriezīs 100 %, jāgaida esot 2 mēneši, beigās viņi man ieskaitīja kontā 1.14 summa kas bija samaksāta par preci, 22.84

E Einārs Strapcāns 24.03.2023

man tāds pats liktenis, bet es vēl neesmu saņēmis ne centa...

G Gundega 0909 10.03.2023

Krāpnieku grupējums tas ir, jo tā firma maiņa visu laiku uzņēmuma nosaukumu un darbojas joprojām.