Ķīvīškrogs - Serviss

Sveiki, labdien!
Laikam sākšu ar to, ka esam Jelgavnieki kas devās uz Talsiem pie radiem. Izbraukājušies devāmies uz Ķīvīškrogu, ne pirmo reizi. 28.05.2017 pulkstens 21:09 iegājām iekšā, aši paņēmām paši ēdinkartes un meklējām ko pasūtīt uz līdzņemšanu. Pasūtījumu nodevām 21:13. Kā es zinu precīzus laikus? Esmu strādājusi ēdināšanā un zinu cik laika ir nepieciešams noteikta daudzuma ēdiena pagatavošanai. Pasūtijām četras porcijas otro ēdienu un vienu zupu. Pasūtījumu pieņēma ļoti "smalkas" miesas būves meitene. Uzsveru, ka pasūtīt vēlējos cūkas ribiņas vienu porciju, viesmīle devās virtuvē pārjautāt vai tās vel ir, uz ko atbildēja - ka nav, beigušās...Nu labi, izvēlējos ko citu! Pajautājām viesmīlei pēc cik ilga laika viss būs gatavs, atbilde bija - 15-20 min. Kamēr mēs cēlāmies no krēsla lai ietu uz auto gaidīt pasūtījumu, no virtuves iznāca sieviete bez virtuves formas un pateica mums, ka jāgaida 20 minūtes. Nu lūk devāmies laukā... Pagāja vairāk kā piecas minūtes un viesmīle iznāca laukā pie mums līdz auto un paziņoja, ka viņi nevar realizēt pasūtījumu jo nēesot līdzņemšanas trauki. Uz ko mēs atbildējām, lai liek visu kaut vienā, divos traukos! Meitene pateica, ka nēsot pilnīgi neviens trauks! Nu lūk, mēs sapratām, ka mūs vienkārši nevēlas apkalpot jo virtuvē pavārs bija "noguris". Es pate esmu pavārs un zinu kā ir pēdējā brīdī, ka negribas neko darīt jo vel virtuve jauzkopj utt...bet "nezināt", ka nav vienreiz lietojamie trauki un nepaziņot to uzreiz nu tā jau ir nolaidība. Gan viesmīle kas pieņēma pasūtījumu gan otra civilā tērptā sieviete, redzēja un zināja, ka sūtam līdzņemšanai , bet uzreiz neko neteica. Talsos laikam tas ir normāli darba laika pēdējo stundu izmanto kā nokopšanu utt nevis turpināt apkalpot klientus. Līdzīga pieredze mums bija arī Talsos citā ēdināšanas iestādē kur mums stundu pirms darba laika beigām paziņo, ka neapkalpos jo esot daudz pasūtījumi, zālē sēžot pāris galdiņiem...Skumji, ka tāda attieksme darbiniekiem, jo tā viņi prestižu nepacels! Bet ja nu es kļūdos par tiem traukiem tad es ļoti atvainojos! Ēdiens pie jums ir garšīgs :)