www.sudzibas.lv Kitex Slikts servis

Kitex Sia - Slikts servis

Pilnīgi neadekvāta pieeja klientam , apsola uzņemas darbu un neizpilda, savā neizpildē vaino klientu. Īpašnieks Kirs neadekvāta uzvedība, vienmēr ar kaut ko neapmierināts nervozs, rupji lamājās.
Absolūti nevienam neiesaku , UZMANIETIES , ielidosiet ar pasūtījumiem un izmaksām.
Tēlo baigo profu , bet tolkam neko nevar izdarīt.

C

Z Zinošs_cilveks 13.07.2017

Nekad nav bijušas problēmas ar šo uzņēmumu! Tur strādā normāli un zinoši cilvēki, ja pats neko no CNC nesaproti tad tā ir tava problēma!

K KristineAC 06.11.2017

Esmu pārsteigta lasīt šādu atsauksmi! Pilnīgas muļķības! Jau vairākus gadus sadarbojamies ar šo uzņēmumu, un tieši īpašnieks Kirs ir ārkārtīgi laipns un atsaucīgs! Perfekti izpilda pasūtījumu un iekļaujas visos termiņos. Cenas arī adekvātas. Domāju, ka drīzāk pasūtītājs pats nav noformulējis precīzi savas vēlmes un izklausās, ka ir problēmas ar komunikāciju, jo pats īpašnieks nevienā no tikšanās reizēm nav bijis negatīvi noskaņots- taisni pretēji!
Sadarbības partneri!