ķīrurgs Rīgas 1. slimnīcā - neprofesionāla attieksme

Ķirurgs Ilmārs Tračums
Negribētos teikt, ka šīs ārsts ir galīgs neprofesionāls, bet man viņa attieksme pret pacientu lika šaubīties par viņa kompetenci un ieinteresētību pacientu ārstēšanā.
Pirmkārt jau tas, ka ārsts bija jāgaida 1, 5 stundu (solīja būt 30 min laikā), neskatoties uz to, ka viņam nebija ne operācijas nodaļā, ne pacienti (citi) pie kabineta un to, ka viņu vairākas reizes sauca meitenes no reģistratūras (paldies viņām!). otrkārt - parasti jau cilvēks nenāk pie ārsta, ja nav sūdzību un jūtas labi. manā gadījumā (man ļoti sāp plecs) ārsts pat neuzskatīja par vajadzību pievērst uzmanību un apskatīties to. cik saprotu viņš pats nav rentgens un uz aci nevar noteikt - vai ir kāds iekaisums, vai plecs ir izgājis no vietas vai vēl kas cits. mana vizīte ilga 2 min. bez diagnozes un bez detalizētākas apskates man tikai ieteica padzert pretsāpju zāles!!! vēl teica, ka ja pati gribu varu iziet pie viņiem slimnīcā fizioterapiju, bet tā neko daudz nedos. pateica, ka tā gadās un tas, ka pirms vizītes pus nakti nevarēju gulēt viņam nelikās nekas īpašs. un tajā vietā, lai palīdzētu man un ieteiktu kādu dakteri (ja šajā lietā neko pats nesaprot vai negrib saprast), viņš stāstīja par to, ka kādreiz nodarbojās ar futbolu un traumas (tik nesaprotami kādas) ir normāla lieta un tas vienkārši jāpārdzīvo (tas nekas, ka man sāp tā, ka plecu nevaru normāli kustināt..).
Mans atvieglojums ir tikai tajā, ka nemaksāju no savas kabatas, bet vizīte sedza apdrošināšana (20 Ls). lai gan kas man samaksātu kompensāciju par iztērētu laiku un "kolosālo ārstēšanu"???

U Uģis riktigais 04.06.2009

Es domāju, ka ja nav trauma, tad iespejams iekaisis kāds nervs /vējs sapūtis/.Tādās reizēs palīdz visādi smērējamie līdzekļi un protams siltuma jātur.Šādās reizēs rentgens neko neparādīs. Es ietektu Lori spirtu, ko var nopirkt homeopātiskajas aptiekās bez receptes. Man tas palīdz pašam tādās reizēs. Jāsmērē 3x dienā, bet nevajag pārforsēt.

Mamma 04.06.2009

Tas viss no stressa un parpules. Miers, atputa un presapju lidzekli- pec nedeljas paaries.

T Teks 05.06.2009

1. slimnīcas Ķirurģiskajā nodaļās tiešam iet jautri! Tieši šodien biju vienā nodaļa iegriezties kā apmeklētājs pie radinieka (slimnieka). Pirmais kas metās acīs, ka nodaļa kā izmirusi, ļoti maz pacientu un personāls vazājās bez darba. Tomēr tas ka pacientu ir mazāk apkalpošana nav uzlabojis.

Ar manu radinieku sanāca tāds kā kuriozs.Par ārstiem neko sliktu pateikt nevar. Slimnīcā viņš nonāca ar poliklīnikas Ķirurga nosūtījumu. Viņam bija nepieciešama maza ķirurģiskā iejaukšanās ko principā var veikt jebkurā Latvijas slimnīcā un nākamā dienā viņš jau staigāja un pēc 3 dienām viņu jau sola izrakstīt.
Tā ka iepriekš vis bija sarunāts no rīta viņš iestājās un pēcpusdienā viņu ātri izoperēja, nākamā dienā cilvēks atguvies no narkozes saprot ka sāk gribēties ēst. Ārsts ari tieši pasaka kā normāli jāēd lai ātrāk vis sadzītu. Tomēr brokastis viņam neatnes jo redziet viņu vienkārši aizmirsa . Pusdienās viņam pasvieda vienu tasīti ar auzu tumi kura laikam bija domāta kuņģa slimniekam kuru jau izrakstīja.
Paldies dievam ka ir radinieki kas neatstāja viņu mirt bada nāvē :)
No vakariņām viņš jau attiecās pats :)
Dvieli un krūzīti ko normālā slimnīcā izdod bez vārda runas bija gandrīz jāaizlūdzas.

Tā vienkārši ir milzīga nevīžību un izlaidību no palīg personāla puses ko nevar atasnot ar noslogotību jo nodaļa ir pustukša.
Ar apmaksu ari nav nekādu problēmu jo ir normāla apdrošināšanas polise kas visu apmaksā.

P Panch 05.06.2009

Visiem pēcoperācijas pacientiem dod tumi.. Nevar taču zināt vai no karbonādes un tefteļiem neparaus gar zemi :)

U Uģis riktigais 05.06.2009

Nu, tad jau valdības programma pareizi izvēlēta, ka samazina slimnīcam finansējumu, jo tur darbiniekiem nav ko darīt-visi pārējie jau nu vai ir nomiruši, vai veseli :)

U Uģis riktigais 05.06.2009

...vel vajadzētu tādu krietnaku akcīzes nodokli pārtikas produktiem, lai cilveki vienreiz pārstāj ēst.Tad varēs klapēt ciet pārtikas veikalus, nebūs pārdevējam algas jāmaksā.Un cik daudz naudas uz algu rēķina varēs ietaupīt!!!

U Uģis riktigais 05.06.2009

...veikalu un slimnīcu vietā varēs atvērt visādus atpūtas centrus priekš tiem, kam ir naudas.

S Skaidrīte 12.06.2009

ar mazo i