www.sudzibas.lv Ķirmis krodziņš Slikts serviss un apkalpošana

Krodziņš ĶIRMIS - Slikts serviss un apkalpošana

Kādu laiku atpakaļ ar vīru bijām atbraukuši pie māsas paviesoties un kamēr viņa brauca mājās, nolēmām ieiet krodziņā ''ķirmis'' un paēst tur pusdienas. Acīs uzreiz metās tur valdošā netīrība, lipīgie galdi, putekļi un kaut kāda deguma smaka. Nepietiek jau ar to, ka bija jāgaida kamēr kāds vispār pienāks pie letes, jo bārmene stāvēja ārā un pīpēja, tad punktu visam pielika jauniņais čalītis, kurš apkalpoja apmeklētājus pamatīgā ķirsī. Nezinu kādos apstākļos tiek gatavots tur pasniegtais ēdiens, taču pavārei visu laiku vienā rokā atradās mobilais telefons un viņa galvu piešķiebusi nepārtraukti ar kādu runāja. Kopumā iespaidi par šo ieskrietuvi palika samērā slikti. Taču kad viesojāmies nākamo reizi, pielaidu atkārtotu kļūdu, jo piekritu vīram aiziet uz turieni vēlreiz, lai noskatītos boksa maču. Mūs sagaidīja jau ierastā netīrība un iedzērušie darbinieki, no kuriem šoreiz viena bija krievene, kas ne vārda nerunāja valsts valodā un izlikās ka to nemaz nemāk. Arī māsa pēcāk mājās apstiprināja, ka apkalpošana krieviski tur esot pierasta lieta. Bet noslēdza vakaru iestādes darbinieku konflikts ar kādu apmeklētāju, kuram vēlāk tika uzrīdīta apsardze, ko saukt nebija nekādas vajadzības, un kas savukārt vēlāk šo arī iekaustīja. Protams, ka mēs šajā ūķī vairs nerādīsimies un savu naudu atstāsim vietās, kur ciena apmeklētājus- ko iesaku darīt arī visiem pārējiem. Rīgā taču ir daudz tīru, sakoptu krogu ar laipniem un nedzērušiem darbiniekiem, kuri māk runāt arī latviski un nerunā pretī nekaunības krievu valodā.

V

Mazohisms jeb idiotisms?
"Acīs uzreiz metās tur valdošā netīrība, lipīgie galdi, putekļi un kaut kāda deguma smaka."
"bārmene stāvēja ārā un pīpēja"
"apkalpoja apmeklētājus pamatīgā ķirsī"
Normālam cilvēkam pietiktu tikai ar pirmo, lai pamestu šo iestādi un vairs neatgrieztos, taču izskatās, ka Velianna ir mazohiste ar stāžu: "kad viesojāmies nākamo reizi".

R Ritasila27 24.11.2017

Varu apstiprināt raksta autores vārdus, man tur bija līdzīga pieredze gada sākumā, turklāt biju ar mazu bērnu un dienas laikā. Tiesa gan, otrreiz iet uz turieni nesadūšojos :) Arī ēnu ekonomika šajā ēstuvē valda uz urrā.

E ElzaIvasko 26.04.2019

Pilnīgs bulšits, tur nav neviens kas prastu krieviski apkalpot. Turklāt, neviens tur ķirsī nestrādā. Wtf, pilnīgas muļķības.