Ķipēnas M. zobārstniecības prakse - zobu labosana

NEIESAKU NEVIENAM!!! DAKTERE MĀRA Ķipēna, 28862278
kaut kada neadekvata, pavirsha un rujpa zobarste. pirmo reizi trapijas tada nenormalaa.
vajadzeja salabot vienu mazu caurumu, jau sakotneji bridinaju,ka man loti jutigi zobi, lai kartigi iesprice.
nu iespriceja, un UZREIZ saka urbt, NENOGAIDOT pat 2 min.!
logiski,zobu pilnibaa JUTU, un ar zestiem radiju,lai beidz urbt. zobarste uz mani paskatijas izbolitam acim, un TURPINAJA urbt!
kad meginaju ko iebilst, arste, TURPINAJA urbt! vina beidza urbt tikai tad,kad es vnk, panemu un piecelos.

kad jautaju, kadel, vinja manus zestus nenemusi vera, si tik nojautaja, "vai tad jums sapeja?vai tad es jums ravu zobu?"
varu pateikt tikai to,ka vienmer kad man ir spricets, NEKO pilnibaa neesmu jutusi, vairakas stundas, ne zobu, ne vaigus, neko. seit, izejot pa durvim,jutu pilnibaa visu mutes dobumu.
nezinu,ko ta drausmone man spriceja, bet pilniba nebija nekada atsapinasanas efekta.
kad jautaju, vai vinja man var iespricet vel, un tad urbt, si pateica,ka ne!

ta ari palaida ar izurbtu caurumu aaraa :O
NEUZKERIETIES!!! jo pa telefonu arii sii persona neizklausijas ar pilnu rubli.

Z zaa89 19.07.2014

pilniga taisniba, berniba nebija liela izvela bija jaiet pie vinas, rupja nenormala.

G Gr8Andzus 20.09.2018

Apmeklēju šo zobuārsti regulāri - nav nekad bijušas nekādas problēmas! Nav labākādraudzene, bet savu darbu veic profesionāli! Neuzskatu, ka ārstam būtu jāauklējas ar katru untumainu klientu!...
Visu cieņu dakterītei! Profesionāla un atbildīga!

Z Zelmeris 05.04.2019

Ar bērnu arī nav jāauklējas un visu ir jādara brutāli bez anestēzijas vai citas atsāpināšanas? Šodien bērns, kurš pie citiem zobārstiem pat skaņu nekad nav izdvesis, pie Ķipēnas raudāja teju līdz elpas trūkumam.