www.sudzibas.lv kipari kipari privatais bernudars

kipari - kipari privatais bernudars

pilnigi neorganizets bernudars bez profisionaliem!!maksaju pa pilnu dienu ar edinasanu!berns tur vispar needa un visu dienu pavadija enaina pagalma!ka ari kad nacu berninam pakal sapratu ka uzmaniba netiek pieversta maziem!skati nebija patikami ko nacas tur redzet!vini tik ir ieintereseti nauda ne berna!neiebilstu maksat ja bernins laimigs un apripets,bet ta tur nebija nemaz!!!

Z

R Romija 09.09.2013

Nu, tak pārbaudiet pareizrakstību! Riebjas lasīt!
...un nevajag melot!

V verotaja 04.10.2013

Būtībā taisnība. Bērni skraida apkārt noraudājušies, laika pavadīšana arī ne īpaši viņiem attīstoša. Ar bērniem netiek strādāts. Grupā tiek ņemts vairāk bērnu, nekā ir gultu. Telpas netīras. Audzinātājas it kā labas, bet uz tādu bērnu daudzumu par maz, ja ņem vērā, ka privātā iestāde un nauda tiek maksāta pietiekoši daudz.