www.sudzibas.lv Kinologi Sunu dresūra

Kinologi - Sunu dresūra

Esiet Uzmanīgi Meklējot Kinologu. Vēlos pabrīdināt visus suņu saimniekus, kas meklē savam mīlulim skolotāju - maksājiet par rezultātu nevis par mācību stundu. MAn bija kinologs, kas arī rādija smukus zīmētus dipolomus un bildes un brauca pie manis uz mājām sunīti mācīt. Kā atbrauc - mežā iekšā un uz stundu pazūd. Solija man pēc mēneša paklausības eksāmenu sunim taisīt utt., aptuveni pēc 3 nedēļām skolotājs pazuda. Domāju kā sunīti pusratā pametīšu - atradu no televīzijas vienu kinologu, kas atbrauca novērtēt sunīti - un secināja, ka sunītis absolūti Neko nemāk. Laiks un nauda vējā. Tagad mums viss ir kārtībā un pēc katras nodarbības es redzu rezultātu un regulāri strādājam arī mājās. Uzmanieties no krāpniekiem vai nemākuļiem.

Mamma 30.07.2009

Nazavi imja kinologa obmanscika.

Mamma 31.07.2009

Vai tas bija Haralds B. ?