www.sudzibas.lv Kino Balle Slikta izturēšanas pret lojāliem klientiem, slikta filmu izlase

AtrisinātaKino Balle - Slikta izturēšanas pret lojāliem klientiem, slikta filmu izlase

Es velētos sūdzēties par kinoballes ļoti nežēlīgo un nekaunīgo attieksmi pret lojāliem klientiem un ļoti sliktu filmu izlasi, par kuru kinoballe diemžēl atskas neko mainīt. Ir ļoti slavens fakts, ka someness izgāja populāra, fanu ilgi gaidīta filma jujutsu kaisen 0 (jjk 0) , bet kāpēc tā nav kinoballes filmu izlase? Kāpēc ir kaut kāds trusītis Pēterītis 2, kurs nevienam neinteresē un par kuru visi pirmo reizi dzird, un minioni, kurus visi sen jau ir redzējusi, bet nav jjk 0? Sis filmas globālo izlaidumu visi latvieši gaida jau no decembra, un kad tas beidzot someness pienāca, kinoballe pat nerada viņu? Tā ir bezkaunība. Es steidzami lūdzu rūpīgi apdomāt nākama mēneša filmu izlasi un ievietot viņa jjk 0. Un lūdzu beidziet dzēst ara manas sūdzības, jo tā ir diskriminācija un brīvas runas apspiešana. Paldies.

Papildināts Jjkfan 30.03.2022

Pielikumā - pou Satoru

30.03.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jjkfan 30.03.2022

Viss ok, paldies Rigas kinoballei un tas atbildigajiem darbiniekiem, ka pievienojāt šo filmu, tagad es spešu nobaudīt šo mākslas darbu pilnā mērā. Ja es varētu es jums iedotu tādu bučiņu, tiešām liels jums paldies, bet Liepājas kinoballei gan vēl jālabojas.

J

J Jjkfan 30.03.2022

Pilniba piekritu

B Bez vārda vārds 30.03.2022

Latvijā vispār tizla kino filmu izlase. Cenas kosmoss ,bet latvieša vidējā gaume ir murgs.