kinleaves - skini

Kalpo vairāk kā gadu
Neatstāj līmes traipus
Atbilstošs fona attēls
Ražots Latvijā

sarakstījuši muļķības, lai uzķertos- uzlīmēt ir lielāks čakars nekā parasto plēvi uzlikt bez burbuļiem, jo skins izstaipās plēšot nost no iepakojuma. plānāks pa matu arī nav. nopirku pirms 3 nedēļām, paspēju jau noplēst, jo līmējās vaļā malas utt. plēšot nost no sāniem, palika līmes traipi un lipīgs.

vienīgais pluss, ka nav gaisa burbuļi, bet liekot šo īpašo preci sačakarēju nervus...

A ansisre 14.05.2012

Tas laikam tāpēc, ka māte tevi nemīlēja.

ELVI veikali 15.05.2012

Sveicināti,

Kinleaves vienmēr rūp klientu apmierinātība ar mūsu produktu, tādēļ vienmēr esam gatavi parādīt, pamācīt, un, nepieciešamības gadījumā, atzīt un labot savas kļūdas.
Kristap, lūdzu atnāc uz mūsu biroju (iepriekš saskaņojot laiku pa e-pastu [slēpt]@kin.lv) un mēs izgatavosim Tev jaunu skinu, kā arī pamācīsim kā uzlīmēt skinu uz ierīces bez tā izstaipīšanas.
Vairāk informācijas par skiniem, kā arī pamācības to uzstādīšanai atradīsiet www.kinleaves.com.

Ar cieņu,
KinLeaves.

N Nils LeWild 12.02.2014

Es pasūtīju skinu! nu jau ir pagājušas 10 dienas un es pat nēesmu saņēmis epastu ka prece ir izzsūtīta!
Es uzskatu, ka tā ir cilvēku maldināšana, vēl pie tam es šo skinu biju paredzējis, kā dāvanu, bet kā nav tā nav!

G Gints Lazdinsh 12.02.2014

Nil, KinLeaves pasūtījumi tiek izpildīti 5 - 10 darba (!!!) dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas brīža (tas ir norādīts gan mājas lapā, gan socmedijos). Jūsu pasūtījums ir izdarīts 2.februārī (šodien ir 12.februāris), attiecīgi savu pasūtījumu Jūs saņemsiet mūsu norādītajos termiņos, t.i. - līdz 14.februārim.
Lai jauka diena!

Jūsu Kinleaves komanda