www.sudzibas.lv KingSMS KingSMS un vinjiem liidziigie

KingSMS - KingSMS un vinjiem liidziigie

UZMANĪBU, UZMANĪBU!!! Gan draugiem.lv, gan Inbox.lv un varbūt vēl daudzās citās Latvijas mājaslapās parādās vilinoši piedāvājumi loterijas vai kādas citas akcijas veidā it kā iegūt balvā ko īpašu, piemēram, iPhone 3GS. Nekādā gadījumā neiesaistieties šādās provokācijās!!! Kāpēc? Tāpēc, ka nāksies apmaksāt Tev sūtītās īsziņas. Viens no šādiem zemiskiem avotiem ir KingSMS(.lv), tālr. 67876349. Slēpjās zem dažādiem akciju nosaukumiem, mājas lapu adresēm, piemeram, http://www.mansphons.com/. Kā noraidīt viņu piestādītās summas pie sava mobilā operātora, nezinu. Varbūt kāds var ieteikt risinājumu. Padalieties ar savu pieredzi. Ja kas, mans e-pasts: [slēpt]@gmail.com.

A arvids 15.10.2010

Šķiet, ka King SMS iet vēl tālāk - 22.09.2010 saņēmu uz LMT mob. smsu - 22.09.2010 16:11 LMT
120: Pakalpojums "Astro Pro" veiksmigi apmaksats. ... nu neatceros gan, ka būtu tādu pasūtījis... LMT nosauca vaininieka telefonus - Pakalpojumu sniedzējs - King SMS 67502779 -SIA "Lattelecom", 67876349 -A/S "Telekom Baltija" ... taču uz 67502779 šie vairs nezvanās, jo ir nomainījuši iepriekšējos Nr... Lattelekom nav tiesīgs iedot jauno... jāzvanot uz 1188 - varbūt tur būšot kāda informācija...:( ...Derētu gan šiem King SMS nodot pa RAGIEM!!!

N novērotājs 07.02.2011

Jā, interesantas lietas notiek. 2010.g.decembrī par man nesaprotamām īsziņām-120 King SMS SIA- (katra maksā 0.4049 Ls) samaksāju 16.9785 Ls!!! 17 lati samaksāti! Kam? Neatceros, ka būtu kam piekritusi, loterijās utml. lietās nepiedalos. Hakerīši darbojas ļoti gudri, tevi tā apkrāps, ka nesapratīsi, kas īsti notiek. Vairs nesaproti, kuru podziņu vari nospiest, kuru ne. Nejauši nospiedīsi, naudiņu atpakaļ vairs nedabūsi.

N novērotājs 07.02.2011

A Aleks 24.07.2011

Da vnk noslēdz savam numuram visus aukstapmaksas pakalpojumus, Tad tev neraus nost kredītu visādi loderi ar saviem vilinošiem piedāvājumiem!

A aa 09.10.2011

Arī man rēķinā uzrādās kings sms sia, taču pēc numura "120", es redzu, ka tas ir reāls pakalpojums - monētas Playforā, kas pievienota draugiem.lv, pie kam, pasūtu caur draugiem. Man domāt, ka kings sms ir tikai starpnieks, kā kādreiz bija līdzīga vietne (neatceros nosaukumu), kur jebkurš varēja uztaisīt sev maksas smskas, pēc tam pilns ZIP ar sludinājumiem bija, ka jānosūta sms, dabūs darba piedāvājumus, kredītu utt. Ne kings sms ir vainīgi, bet tie, kuri viņu pakalpojumus izmanto.

T ToAnna 09.10.2011

Nu riktīgi suteneri!

badzhoo 01.04.2012

...Ja kādam interesē tad KingSMS atrodas: http://en.utrace.de/?query=213.175.75.88

IP Address: 213.175.75.88
ISP: Telia Latvija SIA
Organization: KingSMS
Region: Balozi (LV)

...mēs viņus pieķērām kad šie rakņājas pa sveša kompja pārlūka 'cookies', ja kādam interesē kā tiek lauzti šada veida saiti saiti- tad Jums jāiegriežas šeit: http://datuve.lv/raksts/836/Ka_uzlauzt_drauga_profilu/
...veiksmi visiem!