Kinder.lv - Serviss

Šī gada 20. augustā Kinder.lv interneta veikalā pasūtīju bērnu gultiņu, kuras piegādes termiņš tika noteikts 5 līdz 15 darba dienas.
10 darba dienā nosūtīju e-pastu, lai pārliecinātos, vai ar sūtījumu viss ir kārtībā, uz ko man atbildēja, to pašu informāciju - ka piegādes laiks ir 5 līdz 15 darba dienas. Nu labi .. turpinu gaidīt.
14 darba dienā nosūtu atkārtotu e-pastu, lai noskaidrotu, vai saņemšu savu sūtījumu, uz ko man tikai nākamajā dienā ( nu jau 15 darba diena ) atbild, ka sūtījuma piegāde kavējās, no ražotāja puses.
Tālāk seko nekonkrētas atbildes uz maniem jautājumiem, paliekot neziņā cik ilgi sūtījums būtu jāgaida un vai tas vispār vēl ir spēkā/aktuāls.
Ja vēlaties iegādāties preces bērniem, tad iesaku izvēlēties citu interneta veikalu, jo šajā Jūs varat neiegūt savu preci noteiktajā laikā un komunikācijas prasmes ir zem katras kritikas.

Sveiki viesiem, saistībā par internetveikalu kinder.lv tā ir taisnība, arī pasūtījām bērnu gultiņu. pagājušas 10.dienas un sazinoties kautkādas neskaidras atbildes. Neiesaku iepirkties šajā internetveikalā.

R Ruslan... 19.10.2022

Kinder.lv
Uzmanibu visiem!
Tas ir 100% suds kantoris! Kur strada riktigie neprofessionali ( idioti )
Ja jus kaut ko pasutisiet no viniem, esiet gatavi gaidit velns zin cik.
Aizmirstiet par to ka jums kads zvanis un informes par piegades izmainam.
Ja jus lemsiet zvanit uz firmas numuri, tad jus sagaida neaizmirstama saruna ar vienu no aitam kas tur ,,strada,, ( kura neko nezin un nevar neka palidzet )
IESAKU PASUTIT CITOS VEIKALOS!