Kinas durvis - Kinas durvis

Apskataties kadus tik meslus neieved un pec tam tirgo pa 110ls, ja smukas jau tas durvis ir bet palasot so domas jau kaut kas cits http://www.s-doors.ru/china.htm

D dagnija 15.01.2009

Man ļoti patika šis raksts par ķīniešu durvīm, biju redzējusi arī pa televīzoru, ka maza meitene mēģina caurumu durvīs uztaisīt-izdevās. Bet ko var gribēt mūsu laikos pa 110Ls, šai cenai arī atbilst durvis. Normālas durvis bez 300 ls sākot nav ko pirkt. Man ļoti apmierina firmas latfortas durvis, tās nav no lēta gala, bet zinu ka nav ķīniešu.

O Olegs 01.10.2009

Labas durvīs var nopirkt pie latvijas ražotāja SIA "Industrial Steel Group", tajā skaitā arī ugunsdrošas.

K KerlGerik17 07.08.2016

Ja tu pac tur nestrādātu būtu vispār foršas durvis vai nē? Šuvalovs

K KerlGerik17 07.08.2016

ISG nekad neņemtu durvis! Krāsošana sūdīga! Ļoti. Menedžeri vispār pēc lapiņas visu skaita un pieraksta.

X xyu 23.11.2016

Priecājies, ka no ISG (viņi arī Industrial Steel Gropup un steeldoors.lv ) vispār dabūji durvis. Termiņi nav viņu stiprā puse. Mūs čakarē jau 3 mēnešus. Laikam menedžeris lapiņu pazaudējis. Un nav nekāds Latvijas ražotājs, bez lietuviešiem neko izdarīt nevar.

H Hugo Djego 01.10.2009

A tās jau Krievijā...

J Juris 14.07.2010

te jums buss uz pasuutijuma labaa jaunaa sledzene ASSA http://www.youtube.com/watch?v=kvrkLMUiYqM

B Būvuzraugs 08.12.2010

Kvalitatīvākas durvis par "Latfortas" neesmu vēl redzējis.
Viņi vienmēr izdara apsolīto tikai pagari termiņi un mēdz kavēt, bet ir vērts gaidīt.
Pats galvenais, ka dabā ir tas pats, kas paraugos un mājas lapā Durvis dabā var apskatīties Dzēbenes 27, Rīgā.
Man ir vasarnīca Gaujā plūdos ūdens bija 65cm. ūdens visā vasarnīcā, bet ārdurvīm neviena rūsas pleķīša. Visas iekšdurvis no kartona uzpūtās.
Pasūtīju arī iekšdurvis vieglās svars ap 40kg. no metāla koka tekstūrā krāsotas, nevis aplīmētas ar līmplēvi. Padārgi, bet tas ir to vērts.
Dzīvoklī arī ieliku "Latfortas" durvis gumija 20mm. bieza. Pilnīgi pietiek ar vienām. 42 db. kaimiņi vairs netraucē ar savu suņu riešanu un smēķēšanu kāpņu telpā un vējš arī nesvilpo gar gumijām un lēto atslēgu caurumiem.
Koroče tur var dabūt labas durvis visām dzīves situācijām.
Nenožēlosiet.
Staigāju pa "Riga Plaza" un skatos tur arī tās pašas durvis uz sabiedriskām tualetēm ar smukām nerzas apdarēm.
Biju arī jaunajā "Galerija Rīga", tur viss pēc lētās celtniecības smird. Durvis velk uz ķīniešu lētucīša pusi.

O okOK 07.08.2011

jA lATFORTAS IZMANTO SLĒPTO REKLĀMU, TAD BIZNESS VIŅIEM TĀ LABI NEIET

T ToOkok 07.08.2011

Vai tad šie vēl nav izputējuši, paskaties, kad publicēts pēdējais komentārs!

B Būvuzraugs 11.08.2011

Ar tik kvalitatīvām durvīm nav iespējams izputēt.
Mūsu klienti ir tie, kam svarīga kvalitāte, nevis skaļi saukļi un viltoti sertifikāti.

p.s. mums ir CE uz ārdurvīm, kur veikstspējas raksturlielumi ir reāli testēti laboratorijās, nevis teroētiski aprēķināti un viltoti, atšķirībā no dažiem labiem trubu cepējiem. Katram parametram, kas norādīts sertifikātā varam uzrādīt testēšanas pārskatu, ko ļoti daudzi nevar.

B Būvuzraugs 11.08.2011

Profesionāļa ieteikums.
Labas metāla durvis ir tās, kas igatavotas bez karkasa vērtnē, pildījums ar siltumizolāciju ir visas vērtnes biezumā un ārpusē nebūtu metinājuma šuves. Ārdurvīm ir svarīgi, lai eņģes būtu montētas bez metināšanas, jo metinot nodeg cinkojums. Metinājuma šuves vietā rūsa izlien pēc 2 ziemas sezonām.
Ja šie priekšnosacījumi ir ievēroti, tad nav problēmu izturēt testus ugunsdrošībai, siltumizolācijai, skaņas izolācijai un nav jāvilto sertifikāti, kas nepieciešami CE sertifikācijai.
Diemžēl tam nepieciešamas iekārtas, kas maksā miljonus un Latvijā nevienam ražotājam tādu nav, skumji, bet fakts.
Attiecīgi gala produkts ir dārgāks, bet ilgtermiņā tas atmaksājas uz siltuma zudumiem (apkures izmaksas), ugungrēku telpu norobežojumu (nesadeg blakus dzīvoklis), skaņas un blīvējumu izolāciju (netraucē kaimiņu smakas un skaņas).
Baltijā tādas durvis izgatavo trīs kompānijas sajoos.ee, tammer.ee un fortas.lt. Vācijā no Latvijas tirgū pieejamām ir hormann.com.

B BIC 17.05.2012

SIA BIC piedāvā ļoti labas un kvalitatīvas metāla durvis, biju licis sev privātmājā 2 durvis, izskatās un strādā teicami

Iesaku visiem!

A Arigato78 11.01.2013

)))) Sapulcejas menedzri un davaj reklamet savu produktu!! )) Durvju biznesa jau ilgi pats! Mans top ir šads: Saku Metals, Hormann, ISG, Baulain. Pats tirgoju durvis bet varu neatkarigi apliecinat kā so durvis pec kvalitates un arī pec atsauksmes šobrid labakas Baltijā!! Par Latfortas varu teikt kā viņi ekonome uz enģes izmeriem un arī krasošana varetu būt kvalitativak.

H happydei 24.11.2014

Esmu licis sev metāla durvis dzīvoklim rīgā un izvēlējos kompāniju kurā pasūtīju logus un biju ļoti iepriecināts ar menedžeru atsaucību un labām cenām. Kvalitāte mani ļoti apmierina, izvēlejos durvīm ielikt itāļu atslēgu Cisa ar iespēju to pārkodēt un no iekšpuses durvīm man iemontēja spoguli, kas manā nelielā dzīvoklī pļavniekos rada mājība un vizuāli palielina telpu. Liels paldies visai Adams Latvija komandai.
P.S. durvju pirkumu noformēju mājas lapā un saņēmu ļoti patīkamu atlaidi