Ķīmiskā tīrītava un veļas mazgātava "IMA Serviss" - Slikta pakalpojuma kvalitāte

2012.gada nogalē vēlējos izmantot savu Zizu iegādāto kuponu mēteļa tīrīšanai. laikam jau iegādāto kuponu īpašniekiem tiek sniegta "īpaša" pakalpojuma kvalitāte, kaut arī pie apģērba ir visas ražotāja zīmes par tā kopšanu...
Saņēmu savu vilnas mēteli (kuru nebija nepieciešams tīrīt, bet tikai atsvaidzināt) - uzbriedušas ādas pogas, savēlies audums... Tas apmēram izskatās tā: kad liekot veļas mašīnā drēbes nejauši kādā kabatā ir palicis kabatlakatiņš-papīra, tad izņemot drēbes no v/mašīnas tās visas ir ar papīra driskām (kam negadās). Nu tad mans mētelis pēc ķīmiskās tīrīšanas izskatījās apmēram tāds pat - it kā būtu mazgāts kopā ar papīra salvetēm.
Un turklāt, apakšējā mala nebija nogludināta, tā visa bija atlīmējusies un nokarājusies.
Palūdzu pieņēmēju, lai iztīra mēteli vēlreiz un nogludina apkšmalu. Saņēmu atbildi, ka šuvējas nekvalitatīvi veikušas savu darbu, izmantojušas sliktu līmaudumu, kurš neturās, utt... , bet tomēr paņēma vēlreiz iztīrīt un izgludināt.
Bet nekas jau nemainījās, mētelim audums bija tāds pat - savēlies un atkārušos malu. Man protams par to bija iebuldumi, iedeva vadītājas tel.nr. un teica, lai skaidrojos ar viņu.
Piezvanīju vadītājai, viņa teica, lai rakstu iesniegumu, mēteli nosūtīs uz ekspertīzi, man jāiesniedz maksājuma čeks par sabojāto mantu un tad skatīsies tālāk. Noguru no tās visas jezgas, dokumentiem un skaidrošanās..., paņēmu mēteli un mēģināšu nodot citā tīrītavā un varbūt tur varēs visu novērsts.
Man ieteikums: NEIZMANTOT IMA SERVISS PAKALPOJUMUS.

SergejsSN 04.02.2013

Toč visu izņēmi no kabatām?