www.sudzibas.lv Kilomax veikali Krāpšana uz neziņu, 40-10 eur/kg par humpalām, kad veikalos jaunas drēbes pat 2x lētāk maksā

Kilomax veikali - Krāpšana uz neziņu, 40-10 eur/kg par humpalām, kad veikalos jaunas drēbes pat 2x lētāk maksā

Esmu sašutis un gribu izteikties! Par tām humpalām kilomax
1-veikala skatlogi ir noformēti, brendu drēbju veikala stilā un nekur nav rakstīts, ka tas ir lietotu drēbju veikals līdzēto patērētājs tiek maldināts noķerts mānot ar to kā veikalā nemaz nav, baigie mārketinga speciālisti baigi Esmu sašutis un gribu izteikties! Par tām humpalām kilomax
1-veikala skatlogi ir noformēti, brendu drēbju veikala stilā un nekur nav rakstīts, ka tas ir lietotu drēbju veikals līdzarto patērētājs tiek maldināts noķerts mānot ar to kā veikalā nemaz nav, baigie mārketinga speciālisti baigi apmānīt iemācījušies slēpj, ka humpalas tirgo! Lai tik dabūtu veikalā!
2-kad izrādās, ka esi iegājis "brendu stila veikalā" izrādas, ka tas ir tikai humpalu veikals! Un no cenām es paliku traks! =40-10 eur par kilogramu! Te teikšu bikses sver 1kg parasti un jaka 500gr-1kg, nu tad uz priekšu! Turpat New Yorkerā ir pilnīgi jaunas jakas par 10 eur un brīžiem pat 5 eur! Iedomājieties par humpalām prasa 2x-4x vairāk kā jaunām? Jūs zinat kā izskatās jaunas drēbes salīdzinot ar nēsātām humpalām?
3-iesaku beigt šo cilvēku mānīšanu! Jau smiekli nāk vecrīgā, kur īres Cenas visaugstākās, pat 5000 eur, un bankrotē daudzas zolīdas kafe un restorāni plaukst un zeļ kas? =humpalas! Tas ir neticami! Tā lieta nav tīra dārgākajās telpās Rīgā lietotas drēbes?
4-iesaku ar likumu katrā kilomax veikalā pielikt painformēt klientus, ka ja viņi negrib pirkt šīs humpalas tad viņi var iet pirkt jaunas drēbes 2-4x lētāk
5-vislētākajā dienā 10 eur/kad viņi izdara jums pakalpojumu / bikses maksās 10 eur, ir veikali, kur pilnīgi jaunas no 8 eur sākas, jaunas var nopirkt 8-10-12-15 eur, ja gribi bēdnīgākas 19-49 eur bikses, tad humpalas vislētākā dienā dārgāk par jaunām! Absurds!
2-kad izrādās, ka esi iegājis "brendu stila veikalā" izrādās, ka tas ir tikai humpalu veikals! Un no cenām es paliku traks! =40-10 eur par kilogramu! Te teikšu bikses sver 1kg parasti un jaka 500gr-1kg, nu tad uz priekšu! Turpat New yorkerā ir pilnīgi jaunas jakas par 10 eur un brīžiem pat 5 eur! iedomājieties par humpalām prasa 2x-4x vairāk kā jaunām? Jūs zinat kā izskatas jaunas drēbes salīdzinot ar nēsātām humpalām?
3-iesaku beigt šo cilvēku mānīšanu! Jau smiekli nāk Vecrīgā, kur īres cenas visaugstākās, pat 5000 eur, un bankrotē daudzas zolīdas kafe un restorāni plaukst un zeļ kas? =humpalas! Tas ir neticami! Tā lieta nav tīra dārgākajās telpās Rīgā lietotas drēbes?
5-vislētākajā dienā 10 eur/kad viņi izdara Jums pakalpojumu/ bikses maksās 10 eur, ir veikali, kur pilnīgi jaunas no 8 eur sākas, jaunas var nopirkt 8-10-12-15 eur, ja gribi bēdnīgākas 19-49 eur bikses, tad humpalas vislētākā dienā dārgāk par jaunām! Absurds!

I

I Ivars53 26.10.2020

Neiekrītiet!

T Taisnīgums99 26.10.2020

Jaa, tas ir briesmigi, ka sabiedribai ir tik zema maksatspeja.

Kopumaa gan, viss jusu minetais ir mulkjibas.

I Ivars53 26.10.2020

Pamato trolli pamato! Neko nespēs pamatot, skaidri zinu, jo es precīzi visu pateicu.

T Taisnīgums99 26.10.2020

Jaa, it ipashi punkts nr.4, tur pat tadam kaa Jums butu jasaprot, ka rakstiet absurdas lietas.
Tirgus regulee cenas.

Ja velaties, lai vinji nevaretu to atljauties, nevajag tur iepirkties.

I Ivars53 28.10.2020

Paliksim pie tā, ka nevajg prasīt par vecām drēbēm vairāk kā jaunām! Nevajg mani kaitināt!

H Helsu 27.10.2020

Katra patērētajā izvēle kur iepirkties. Šinī gadījumā jūs tiekat informētā, gan par cenu, gan par to ka drebēs ir lietotas. Tā jau ir jūsu izvēlē kur iet iepīkties. Kādēļ nesūdzaties par Modes veikaliem, kur zeķu paris maksa 50 eiro ja citur ir lētāk?
Šī sūdzībā ir vnk stulbums.

Ну да, коллектив - лицо фирмы.