www.sudzibas.lv Kilomax maminu diskriminacija

Kilomax - maminu diskriminacija

Labdien.Vēlos brīdināt visas māmiņas ar bērnu ratiņiem,kuras vēlas apmeklet jaunatverto veikalu ''Kilomax'' Lidoņu ielā.Bērnu ratiņus,pēc darbinieku viedokļa,vajadzētu atstāt arpusē.Takā nekādu informāciju par to,ka veikalā NEDRIKST iebraukt ar ratiņiem neredzējām un devāmies iekšā(jo tur ir arī zīdaiņu apģērbi).Vicinot ar slotu gar mūsu kājām,mums tika rupjā tonī aizrādīts,ka ar bērnu ratiem ienākt veikalā ir aizliegts,jo tiek piesmērētas veikala grīdas un darbiniekam bieži tās jauzslauka. Tad rodas jautājums,cik ētiski ir aizrādīt un diskriminēt vecākus ar bērniem ratos?

D

M mammamia 28.01.2015

Sveiki...apmeklājot šo veikalu, likās, ka visas darbinieces tur strādā piespiedu kārtā...sejas kā no betona un laipnības nekādas, kur skatās veikala vadība?

L [email protected] 28.01.2015

Paldies, zināšu, ka māmiņas ar bērnu ratiņiem tur nav vēlamas, bet ja vēlies apmeklet Kilomax veikalu, kur ir patiešām laipnas un atsaucīgas pārdevējas pret visiem pircējiem tad iesaku Kilomax veikalu Āgenskalnā un turpat blakus ir Kilomax Kids-viss priekš bērniem:)

M mammamia 28.01.2015

Paldies par info, būs gan jābrauc tā patālāk, bet attieksmes dēļ ir vērts

K kilomax 12.03.2015

Уважаемый darba rukis мы искрене извиняемся за сотрудника магазина Lidonu ! В данный момент если Вы пришли с коляской наши продавцы обязаны помочь Вам поднять её на второй этаж - не стесняйтесь просить их о помощи.
В магазине на Valdeku мы специально сделали рельсы для того что бы комфортно попадать в наш магазин в Зиепниеккалнсе

Cienījamie darba rukis patiesi atvainojamies par darbinieka veikala uz Lidonu iela! Brīdī, ja jums ir aprīkots ar blakusvāģi mūsu piegādātājiem tiek prasīts palīdz paaugstināt to otrajā stāvā-Jūtieties brīvi viņiem lūgt palīdzību.
Veikalā pie Valdeku mēs īpaši izgatavotas sliedes, kas ērti varētu iederēties mūsu veikalā Ziepniekkalns

www.kilomax.lv

I Innuendo 31.01.2016

и вот что делает работодатель...вместо того, чтобы убрать часть "драгоценного" товара на первом этаже и оборудовать место для колясок, давайте сотрудники станут совсем уж прислугой и будут таскать чьи-то коляски по этажам! видимо руководству мало того, что продавцы еще и за уборщиц в большинстве магазинов (любых) трудятся.

S Saule2015 20.03.2016

У них цены по 40 евро за килограмм. Не понимаю, что там можно купить для ребёнка. Жилетка 18 евро, халатик 22 евро, рубашка 8 евро. За адекватную цену можно только 4 раза в месяц, когда по 18-12 евро за килограмм, хотя всеравно не так уж и дешево, ведь эти вещи кто то уже носил, потом отдал в магазин.