www.sudzibas.lv Kilo.lv Pieredzējuši KRĀPNIEKI

Kilo.lv - Pieredzējuši KRĀPNIEKI

Vēlos Jūs informēt par PIEREDZĒJUŠIEM KRĀPNIEKIEM no KILO.LV Var atrast ne mazum sūdzību par KILO darbībām, bet pērkot kaut kā galīgi neiegooglēju šo nosaukumu, savādāk uzreiz būtu pamanījusi, ka šie ir krāpnieki KILO ir Lietuviešu uzņēmums, kurš itkā piedāvā iespēju uzlabot veselību un tai pašā laikā arī samazināt svaru .Lietuviešu uzņēmums jau izraisa šaubas, bet tā mājaslapa bija tāda diezgan pieklājīga, līdz ar to padevos un iegādājos viena mēneša abonementu. Summa, kuru samaksāju nebija tā mazākā pēc tam uz savu e-pastu saņēmu apstiprinošu vēstuli, ka maksājums ir izdevies un varu doties uz viņu mājaslapas adresi www.kilo.lv un reģistrējoties ar savu e-pastu un izvēlēto paroli varēšu piekļūt programmaiUn šeit arī visi brīnumi sākāsKad mēģināju piekļūt savam plānam manu e-pastu visu laiku noraidīja un teica, ka neesmu piereģistrējusies.Par šo arī rakstīju un Zvanīju pašiem vaininiekiem, bet tie tikai sola un sola kaut ko izlabot un kad ierunājos par naudas atgriešanu tā saruna pātrūkst.Tāgad vispār tā vien liekas, ka visi mani e-pasti tiek ignorētiTIPISKI KRĀPNIEKIUn vēl bēdīgāk - Pirms pāris dienām savā e-pasta saņēmu ziņu par iespēju iegādāties abonementu nākamajam mēnesim. Kādu nākamo mēnesi?? Es pat pirmajam vēl neesmu klāt tikusiCik saprotu tad runāt par naudas atgriešanu ar viņiem ir pilnīgi bezjēdzīgiViss ko varu ieteikt neielaidieties nekādās darbībās ar KILO

O

A Auseklis 12.12.2014

pazvani Candy, šitā blozga to visu reklamē

M maza745 18.12.2014

Ko tu Greifāne var izdarīt, viņu tikai interesē, viņas jaunais koncerts, lai gan ar tādām dziesmām es arī būtu uztraukusies

L LIP 10.01.2015

Pilnīgi pa visiem 100% piekrītu, ka KILO ir KRĀPNIEKI, pie viņiem nekad neviens nekkkko nepērciet, viņi tikai Jūs apmānīs un izkrap snaudu un neviens vairs to atgūt nevarēs palīdzēt, jo viņi ir Lietuviešu uzņēmums