K Kristine 24.05.2011

Mums ar gadījās ķibele iegādājoties ratus Kid Planet jeb SIA Lavero veikalā Kurzemes pr., solīja, ka uz ratiem darbojas 2 gadu garantija, bet neilgi pēc lietošanas, saplīsa ratu riteņa disks, pirmkārt, tikām nelaipni sūtīti prom no veikala ar visu savu čeku, otrkārt, pēc pieprasījuma aizsūtījām ratu bojājuma vietas priekšniecībai, kura solīja 10 dienu laikā sagādāt jaunu, bet pēc 10 dienām telefons klusēja un pēc mēneša vēl neviens nebija neko sācis darīt. Izskatās, ka šeit būs darbiņš patērētāju tiesību aizsargājošam instancēm.

A Aivars 04.07.2011

Perfekts serviss! Mums krita nost ritenis ratiem, atnesām un mums samainīja jaunu rāmi jau nākošā dienā atzvanīja un atvainojās. Tik ātri pat necerējām saņemt atbildi.
No iepriekš rakstītā, izskatās, ka Kidplanet strādā ar īpašām dotībām apvārdotāji un tirgo vienīgi brāķus un baigi labi iet. Te viss ir skaidrs un tāpēc arī rakstu, - Tā kā skauģi un konkurenti būs vienmēr, tāpēc nevajag uztraukties - tas normāli. Turaties!!! -Un lai veicas. Un vēlreiz paldies par jauno rāmi, - ripo perfekti. Drīz nāksim sporta ratus pirkt. Un neklausieties visas šīs muļķības.

A Andris 26.10.2011

Da takoi bred mog napisat tolko konkurent-gde sut problemi-fantazii ne hvatilo zalobnuju istoriju so4enit o slomanoi koljaske--tipa ploho obsluzivali, s garantiej poslali, nu esli ploho obsluzivali za4em tam pokupat?

K Karina 26.10.2011

Tautas balsī jau rādīja šo kantori...

M Marusja 26.10.2011

Karina, vi bredite???

A Anna 01.11.2011

u nas nikakih problem s etim magazinom, uze vtoruju koljasku pokupaem u nih, pered etim objezdili vesj gorod

J Jeļena 22.11.2011

Bijām iegājuši apskatīties piedāvājumu un cenas... Pārdevēja tiešām diez ko laipna neizskatījās, runāja diezgan iedomīgā tonī, lai gan uz visiem jautājumiem īsti atbildēt pati nemācēja... Lieki teikt, ka doma pirkt ratus tur uzreiz izgaisa. Ideāla apkalpošana un teicama izvēle tika atrasta Tālavas veikalā, cepuri nost!

A Anna 26.11.2011

Samoe smeshnoe 4to eto otziv kak raz pro kontoru kotoraja nahoditsa v Talave-tam ne prosto nedruzeljubnoe otnoshenie, poprobuite tam skazat 4to vi eshe hotite posmotret v drugom meste koljasku--vas eshe poshljut kuda podalshe--ta4k 4to ti 4toto poputala -vidno oblazila ves gorod i zaputalas

1 1234567 02.11.2012

Sāksim kaut vai ar to, ka ieejot veikalā, ja līdzi ir zīdainis ratiņos, tad viņš ir jāatstāj pie durvīm un vienai pašai jāiet pa veikalu, ja grib ko apskatīt... nezinu, kura normāla māmiņa vai tētis labprātīgi gribētu atstāt zīdaini pie ārdurvīm, kur pulcējas citi apmeklētāji...

kzenjas 12.02.2013

Магазин плохой, продавцы тоже!-Факт!!!

A Anita1974 30.03.2013

Magazin super, u nas pol rajona tam zakupilis i vse bez problem.

kzenjas 30.03.2013

Prodavci i hozjaeva hvatit pisatj pro svoj magazin to chego net !!!
Plohoj magazin prodaet brakovannie veshi bez garantij!