KF DENTAL Siguldas reģionā zobārstniecība - Nekvalitatīvs darbs

Griezos pie zobārstes danas burtnieces un asistences k. Freimane ar sūdzībām, par jūtīgu zobu, uz kura uzkožot ir sāpīga, nepatīkama sajūta. Pirmajā vizītē rentgenu netaisīja, paurba, ļoti ātri saplombēja, samaksāju naudu un devos prom, bet tā arī mani iepriekšējie aprakstītie simptoni nemainījās. Apmēram pēc kāda neilga laika atgriezos ar tādām pašām šudzībām, tad zobārste minēja kā jau parasti visādus attaisnojumus utt. , atkal rentgens netika taisīts, pārlika citu plombi. Es jau šajā otrajā apmeklējumā vēlējos, lai man atgriež naudu un doties pie cita zobārsta, bet nu domāju, varbūt plombas vaina... Utt. , d. Burtniece varēja atteikties šo zobu ārstēt, ja tas viņai ir par sarežģītu manipulāciju, nebūtu man jātērē nauda un savs laiks un visu laiku jāpacieš nepatīkamās sajūtas. Pēc otrās vizītes un kādu mazu, mazu brītiņu bija labāk, bet atkal atgriezās visi iepriekšminētie simptomi, bija skaidrs, ka ārstēšana nav pareiza, ja zobs sāp.
Apmeklējot 3. Reizi šo zobārstniecību, minēju k. Freimanei par simtomiem, uz kuriem viņa izteica savu viedokli, vēl paprasot zobārstei d. Butniecei... Vai mēs šim zobam rentgenu taisījām, uz ko es atbildēju, kā nē...? Naudu man neatgrieza par šo pakalpojumu. Sanāk, ka man jāiet pie cita zobārsta un būs atkal jāmaksā par plombi... Kāpēc...?
Gribu vēl pieminēt, ka higēnu d. Burtnieka veica man ļoti pavirši... Apmēram kādas 15. Min vai pat mazāk... Tikkai, ļoti ātri pārskrienot pāri visiem zobiem... Samaksāju 35 euro...? Pēdējo reizi pie higēnista biju nesen.. Tur bija apmēram 50 min...? - 1h

Komentāri (4)

E ELLIO 25.05.2018

Kopš kura laika pacients ir tiesīgs koriģēt zobārsta laiku? Katram ārstam ir savs ātrums un tas,ka strādā ātri nenozīmē,ka nekvalitatīvi.
Ja neapmierina darba kvalitāte,par to ir jāraksta VI, nevis jābrēc internetā.

M Madara.1967 29.09.2018

Cilvēks, kurš nemāk rakstīt bez pareizrakstības kļūdām, diez vai ko saprot arī no Zobārstniecības/ medicīnas kopumā... Pārcilvēki kuri domā, ka ir gudrāki par cilvēku/mediķi, kurš medicīnu studējis ne mazāk kā 5 gadus - var sev zobus paši labot ar āmuru. Ņemot vērā ka ar savām zobu problēmām esmu pabijusi daudzās zobārstniecībās, šī zobārstniecība ir viena no manām,mana bērna un mazbērniņa mīļākajām. Meitenes ne vien tika galā ar manām zobu problēmām, bet arī izārstēja bailes!

J jaanis84 09.10.2018

Kā jau lielākajai daļai cilvēku (tai skaitā arī vīriešu) man bija ļoti bail no zobārstiem. Tik bail, ka gadiem negāju līdz beidzot sevi piespiedu iegriezties arī pie šīs profesijas pārstāvja. Sākumā sadūšojos tikai apskatei (tā vismaz es sākumā domāju).. Tiku pierakstīts tieši pie dr. Danas. Un es nevienā brīdī to nenožēloju - viņa bija laipna,uzmundrināja mani un visādi centās iedrošināt. Tika veikta zobu apskate un viss rezultējās ar to, ka man tika salabots pirmais zobs pa ilgiem gadiem. Viss tika paskaidrots. Daktere zoba labošanas procesā visu laiku jautāja vai viss ir kārtībā. Pats galvenais - šprices dūrienu es vispār nejutu. Esmu pierakstījies jau uz priekšu. Un zinu,ka nākamo reizi iešu jau ar smaidu sejā un bez bailēm.
P.S. Zinu,ka arī mani paziņas labo zobus šajā klīnikā un tieši pie šīs dakteres un ir ļoti apmierināti.

A Aija Linde 11.03.2021

KF Dental-taisos turp doties ar pilnu muti probleemaam,koleeges iedrosinaata.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes