www.sudzibas.lv Key Promotions Apšaubāma kompānija

Key Promotions - Apšaubāma kompānija

Ceļojumu prezentācijā sola, ka cenā ietilpst dažādas ekskursijas, bet pēc naudas samaksāšanas un līguma noslēgšanas, paziņo, ka papildus ekskursijas būs jāapmaksā pašam

J

L Lithuania 29.11.2009

hello people,

I am from Lithuania I recently start working in the same company in Lithuania in Lithuania they called Amber Promotion I would like to know if this company is bullshit are they really fraud people!??? Are they still working in Latvia? Please give me some information, but write it in English because I didn't understaned Latvian

L lietuva 29.11.2009

dast ist fantastish

I ivo 19.01.2010

vakar biju tajaa prezentaacijaa. taas ivetas bildes ir preciizi no kataloga. un skaidrs ir viens- tie skuķi kas puuderee smadzenes nemaak to dariit, jo tiko kaa ko pajautaa, tad atbildes nav.

W wwwwwwwwwww 21.01.2010

Sveiki! Mēs ar sievu arī tur bijām. Arī noklausījāmies vilinošo piedāvājumu, arī loterijā vinnējām pulksteņus un 50% atlaidi uz vienreizējo ceļojumu 4 personām, bet... Labi, ka mums ir draugi, kuri prezentācijas laikā deva padomu-neparakstīt līgumu un naudu nemaksāt uzreiz. Atbraucām mājās, izlasījām šeit komentārus un nopriecājāmies, ka tomēr nekļuvām par naiviem latviešu lohatroniem. Ideja viņiem laba, kā apkrāpt cilvēkus, kuri tic vēl kaut kam labam.

а Анна 27.01.2010

Напишу о своем опыте.
Нашла заманчивое предложение в интернете на Тенерифе

У нас спец предложение на данный момент 140 евро апартамент для семьи из максимум 4-ёх человек на неделю. Если вы желаете могу Вам выслать информацию на счёт предложения.
может бытй Вы могли бы прислать и свой номер телефона, я смогла бы Вам позвонить.

Armine Alaverdjana

Regency Resorts Tenerife

Tālrunis: 0034 922 713 070

Mobile: 0034 627 357279

Fakss: 0034 922 761 104

E-pasts: [slēpt]@destinationtenerife.com

Skype: alaverdyanaa

www.regencyresorts.com
Потом она мне позвонила причем ее номер был засекречен и попросила данные для того, чтобы узнать есть ли места на тот период когда я хотела ехать. Причем данные очень обширные. даже о том есть ли у меня собственность, приватизирована ли квартира. где работаю и кем паспортные данные и так далее, через 5 дней пришел ответ на емайл что у них возрастные ограничения и отдыхать могут только лица с 30 до 60 лет.
Это все так странно, а когда я ей называла по телефону возраст. она что не знала об ограничениях.
Короче. незнакомому человеку по телефону вдала всю инфу о себе и теперь не знаю. чем это обернется.
Вот такая аферистка Armine Alaverdjana

и Ирина 27.01.2010

key promotion - аферисты 100% !!! Не верьте им! личный опыт - заплатили - и никуда не полетели и денег обратно не добиться!!! ВОРЫ!!! бесплатный сыр только в мышеловке!!!

G gundega 02.02.2010

Tās ir divas stundas nomesta laika + maksa par autostāvvietu 2, 50. Taču par to katrs dabūjām glāzi tīra ūdens.:) Labi nostrādāts blefs, kas sākas ar zvanu - Jūs esat vinnējusi vienu no trim balvām...- plazmas TV, kinokameru vai rokaspulksteņu komplektu. Strap citu, gudrs triks - nosaucot šīs trīs lietas, arī pulksteņī šķiet pārējo divu mantu vērtībā, ne? (lasot citus komentārus, tā gluži neesot. ..) Par pulksteņu komplektu nevaru spriest, jo mūsējie nebija atvesti!!! Laikam taču tos kā svaigu maizi pieved katru dienu jaunus. (kaut gan prezentācijas notiekot divās zālēs katru dienu divas ). Toties atlaide 50% bija arī " tikai mums" ! Surprise! Kaut kā nekur neredzēju izliktas TV kastes. Ai, nu to jau reti vinnējot, varbūt reizi nedēļā, teica mūsu aģente.
Aizdomīga jau šķita "godīgā" laimīgo ložu izvilkšana - katru pāri laida iekšā mazajā kambarītī pa vienam, lai nesatiktos ar iepriekšējiem...
Smadzeņu pūderēšana notiek uzbāzīgi skaļas mūzikas pavadījumā, neatstājot mūs ne mirkli vienus, lai varētu apdomāties un parunāties. Turklāt jāsamaksā tūlīt un tagad. Nu, kur tā notiek?
Labs triks ar Testa braucienu izsoles organizēšanu, lai cilvēkos uzsistu azartu ar visām no tā izrietošajām emocijām.
Jā, nu žēl, ja kāds uzķērās. Godīgam cilvēkam grūti noticēt, ka citi ir blēži.
P.s. Līgums esot spēkā trīs gadus.. A, kas teica, ka pēc mēneša ne čiku, ne grabu no "Key promotion"?... Viņi tik neskaidri nosauca savu firmu, ka nebija pat iespējams paskatīties internetā komentārus.
Šķērmi, atliek uzdzert tīru ūdeni un to visu noskalot. :)

R Raimonds 02.02.2010

Es, arī gribu naudiņu atpakaļ. Bet cerības ir visai maziņas. Ak mēs lētticīgie letiņi????

A ArmineAlaverdjana 11.02.2010

Я работаю в компании Ридженси Резортс уже полгода. У нас каждую неделю приезжает примерно 100 человек с разных стран и разных национальностей. В некоторых странах(как в Латвии Key Promotion ) есть компании, которые работают как посредники от нашей компании и что они предлагают клиентам в Латвии и что обещают к нашей компании не относится, потому что они делают на этом только деньги, а наша компания в свою очередь только предлагает проживание за хорошую цену! Мне жалко людей, которые попались на их удочку. Но Анна я не позволю себя оскорблять, потому что я знаю что Ридженси Резорт предлагает и что я говорю своим клиентам и клиенты сами заходят на нашу веб страницу, чтобы узнать более подробную информацию на счёт отдыха. У меня не было никаких проблем с моими клиентами, которые приезжали через меня. Мне неприятно видеть, что менталитет людей в Латвии на уровне баранов, которые только дакают в случае, если плохо, а у самих мнения нету и даже допустить мысли о том, что ничего плохого нету в том, что по интернету предлагают так дёшево проживание. Да у нас есть возрастные ограничения, но только потому что компания специализируется на Таймшере и это правила компании. Никто никого не принуждает покупать что-либо. Мне в свою очередь обидно за людей, которые были обмануты КП, а я должна со всем этим разбираться, потому как люди сразу настораживаются хоть и у меня нету никакого отношения к этой компании. Вы Анна не имеете никакого права называть меня аферисткой, потому что Ридженси Резорт, а я как его представитель, не обманывает своих клиентов. Наша компания на Тенерифе уже 24 года и нас здесь многие знают. Одна из лучших компаний, которая владеет курортами на Тенерифе и у которой около 20 лет золотые короны. Можете посмотреть на этом сайте www.rci.com. Там вы сможете найти резорты как Хилтон и Шератон.

L ljuda 11.02.2010

Sover6enno soglasna s Arminoj Alaverdjan, ja s muzem i druzjami snimalii zilje etoj kompaniji, nikogda problem nebilo. Nebudte glupimi, uze davno ne sovetskij sojuz, nikto ne4ego bezplatno ne dajet, za vse nado platitj.A eta kompanija predlagajet toljko zilje, i o4enj daze neplohoje za takuju malenjkuju cenu.
Esli takije gordije i gotovi platitj v neskoljko raz bolj6e to obra6ajtesj v tur agenstva gde vas obderut kak lipku.
O4enj zalj 4to iz-za odnogo glupogo 4eloveka pojavljajutsja negativnioje otzivi o kompanii su6estvuju6ej uze o4enj davno i priznanoj mirom, hotja ljudi iz Latvii bolj6im krugozorom nikogda ne otli4alisj.

R Raimonds 11.02.2010

Pārdodu KP pulksteņus, 2 gab. iepakojumā 350 Eiro.

A ApcirptāAita 17.02.2010

Es savējos pulksteņus gan pārdošu pa 700 Eu :))

C cecīlija 23.02.2010

Vai kāds ir jau dabūjis savu naudu atpakaļ?

H Hans 03.03.2010

Nezinu, vai kāds izlasīs manis rakstīto, bet ja nu tomēr...
Nebūšu oriģināls, aprakstīšu savu prezentāciju un vēl viltības, ko redzēju tur-KP!!!
Pirmkārt 1.epizode- vairāki pāri, katram sava konsultante, ļoti skaļa mūzika (no kuras jau jūties apdullis), vīrietis neskaidrā angļu mēlē runājošs un, protams, tulks, kas visu iztulko. Ķatram glāze ūdens ar citronu.
2.epizode- prezentācija notikusi, visi jau prātos dzīvojās pa Tenerifes dārgajiem apartamentiem tikai par 490Ls, par 7 dienām, jo kā ne kā citās kompānijās tam līdzīga dzīvošana 4 cilvēkiem maksā 3000Ls. Ir taču starpība, vai ne?!
3.epizode- sākas izsole, kas vairāk solīs. Bet, kā vienmēr šādās "loterijās" notiek, kvotas pietiek visiem un brauc visi par sākuma noteikto cenu 490Ls. Piekrīt gandrīz visi!!!
4.epizode- atnes līgumus, paziņo, ka nauda jāmaksā nekavējoties- šeit un tagad. Ja kādam vajag taksi uz bankomātu, firma apmaksās un aizvedīs pēc naudas, bet viens cilvēks no pāra paliek aizpildīt līgumu. Kam nav skaidras naudas, tiem tiek atnests portatīvais dators un visi sāk veikt pārskaitījumus, izņemot tos, kas tomēr atsakās no šī piedāvājuma un vēlas doties prom.
5.epizode- cilvēkiem, kas tomēr nolēmuši doties prom, uzreiz tiek atgādināts, ka bez dāvanām prom neiesiet, pirmajā stāvā (jo pati prezentācija notika 2.stāvā) būs loterija. Loterijas rezultātā, tiek vinnēts siev.un vīr.pulkstenis UN veiksmīgā loze - 50% atlaide t.i. 245LS 4 cilvēkiem par 7 dienām. Protams, šinī brīdī cilvēks saprot, ka ir izvilcis LIELO lozi un piekrīt aizpildīt līgumu.
6.epizode- līguma aizpildīšana ar 50% atlaidi notiek jau 1.stāvā, jo tā taču bija pēdējā iespēja paturēt sev šo klientu, kurai pats klients arī piekritis. Klients gāja jau mājās, bet jūtas, ka uzvarētājs, jo nu jau var šo iespēju baudīt uz pusi lētāk.
Jautājums visiem attapīgajiem-VAI klienti, kuri 2.stāvā uzreiz samaksāja 490Ls par par apartamentiem, izvilka 50% atlaidi vai arī TIKAI sieviešu un vīriešu pulksteņus??? Mārketinga triks ar 2 urnām vienā "laimīgās", otrā "ne tik laimīgās" lozes. Kā arī, ja kāds ir izlozējis TV vai kameru, lūdzu labprātīgi piesakieties, jo līdz šim vēl par laimīgo lozi nav dzirdēts.
Iespējams, ka arī 3 gadu laikā izbaudīsiet šos apartamentus, nodrošinot firmai bezprocentu aizdevumu, ar kuru viņi var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Ja ceļojumā nolemsiet braukt tikai pēc gada vai diviem, jūsu ieguldītā nauda jau sen sevi būs atpelnījusi, un viņiem uzsaukt jums šādas brīvdienas absolūti neko nemaksās.
p.s. konsultantes bija smukas:)

A Anna 16.03.2010

Es vēl līdz galam neizlasīju forumu, bet tiku līdz bildēm, kuri man šausmīgi atgadīna bildes no prezentācijas :)))

J Jasmine 17.03.2010

Labdien! Vai ir vispār tie cilvēki kuri nevis apgalvo zinot tikai sākumu(prezentāciju ...)-un raksta negat.komentārus, bet arī tie kam "paveicas " tomēr izmantot KP nopirkto ceļojumu? Vai tas NAV iespējams?Lūdzu padalīties ar pieredzi kaut 2 vardos. Paldies!

C citētājs 19.03.2010

Sludinājums no TradeTuber lapas:

To whoever it may concern
We are a marketing company based in Latvia, Riga. We are looking for gift boxes with a pair of watches one for men one for woman. We need aproximatelly 1000 pieces per month. Can you provide me with some informations or quotes.

with regards
Giannis Typoas
general manager

ŠIS SLUDINĀJUMS JAU LIEK AIZDOMĀTIES!!!

S Sanita 23.03.2010

Man arī zvanīja un teica, ka esmu laimējusi un jāierodas pēc dāvanas. Kad viņi man atzvanīja un jautāja vai rīt ieradīsimies - atbildēju, ka nē ( jo biju jau iepazinusies internetā ar informāciju par Kei promations) Tā arī pateicu, ka zinu, ka vairāk par pulksteņiem tur laimēt nevar un dēļ pusotras stundas garas prezentācijas mans vīrs brīvdienu neņems. Tad viņa atbildēja, ka tā viss neesot, ka tiekot laimēti gan televizori, gan kameras, bet diemžēl šie cilvēki internetā nesēžot un par laimestiem nerakstot . Cik labi, ka attapos ievākt informāciju par visu šito lielo loteriju:) Citādi tiešām izniekots laiks un nauda, ņemot brīvdienu darbā, lai pavadītu sieviņu pēc lielā laimesta pirmo reizi dzīvē. Vismaz varēšu pasmieties, ka laimējusi esmu pulsteni, tik neaizgāju pakaļ :))

L Lilly 23.03.2010

Sveiki, tai ivetai, kas te teelo vieniigo apmierinaato, laikam darbiniece, jo lielaakoties cilveeki tiek apmulkoti un vairaak par pulksteni tajaas balvaas neko neviens nav dabuujis, mana draudzene tur straadaaja un teica, ka totaals kraapnieciibas kantoris un zheel to tautinju, kas iekriit, bet veel vairaak zheel to, kuri atlauj, shaadam bizhesam plaukt un ziedeet

A Aloizijs 23.03.2010

Firma Key Promotions krāpjās tikai uz to ka tirgo šī biznesa prezentācijas nedēļu, kas ir tur uz vietas par brīvu, bet Tev ir jāziedo laiks viņu hoteļu apskatei. Protams lidojums un viss pārējais ir par Jūsu naudiņām. Šo biznesu nevar tirgot izbraukumos. Ja aizbraucis Jūs nenoslēgsiet līgumu pēc 7 dienām atbrīvojiet telpas. Man arī ir līgums ar PALM BEACH CLUB, ja vēlaties lūdzu, došu informāciju. Man pašam ir 6 nedēļas gadā nopirktas un tur esmu bijis 5 reizes, nenožēloju. Bet, ja esi nopircis nedēļas, uzturēšana ir jāmaksā, brauc tu vai nebrauc. TĀPĒC piedāvāju, par cik pats visu nevaru izmantot- nedeļu to prezentāciju plus mana nedēļa vai vairāk.MANA nedēļa maksā 500 EUR, var izmantot 4 pieaugušie+2 sīkie līdz 10 g. Hotelis atrodas okeana krastā nav pat iela jāšķērso. Man tikai 30 dienas ātrāk jāpaziņo uzvārdi. Laiku var izvēlēties kad grib. Ar visu iepazīstināšu. E: [slēpt]@inbox.lv telefons 371 29246909 ALOIZS.