KEY PROMOTION - krāpnieki

KEY PROMOTIONS Ir vislielākie blēži.
Viņi tirgo pakalpojumu kas ir itkā pieejams cilvēku grupai pēc 30 gadiem. JA TEV IR 28 - UZREDZĒŠANOS!!! Sākās viss ar to, kad vecāki vēlējās uztaisīt pārsteigumu un iegādājās ceļojumu uz Tenerifi, bet drīzāk apartamentu rezervāciju sev, man ar vīru. Plānots bija braukt četriem. Kad palasījām atsauksmes internetā sapratām kad būs problēmas un pieprasījām atgriezt naudu. Līguma punkti ir smuki atspēlēti, ja lauž līgumu pēc savas iniciatīvas zaudē gandrīz pusi no iemaksātas naudas. Nolēmām nezaudēt naudu un doties ceļojumā. Sākām veikt rezervāciju... protams aizsūtot pieprasījumu gaidījām atbildi par rezervāciju vairākas nedēļas un tad sākām interesēties par aizdomīgo klusēšanu. Noskaidrojās kad rezervēt viesnīcu to kas līgumā nevar jo nebrauc ar mums tētis, kas parakstīja līgumu. Viņam ir obligāti jābrauc. Tas nekas kad brauc mamma. Mēs nevaram braukt 3 cilvēki, jo jābrauc obligāti 4 cilvēkiem!!! SVIESTS!!! Bet tētis netiek jo atsāka strādāt. Un tas viņiem neinteresē. Pirmo reizi biju tikties ar to saucamo priekšnieku, kurš ir k-kāds spānis vai vēl k-kādas nesaprotamas izcelsmes un katru reizi tur sēdēja kāds cilvēks kas kasijās ar viņiem par līdzīgām problēmām. Tās atrunas ir tik stūlbas un bērnišķīgas, pirmo reizi k-ko tādu dzirdu!!! Jebkurā aģentūrā varu nopirkt ceļojumu jebkuram, pat Pēterim 1, ja tik viņš būtu dzīvs... Tagad ir skaidrs kad vairs ar viņiem nekādu darīšanu nevar būt, bet tagad ir jācīnās par naudas atgriešanu. Skaidrs kad zaudēt nevēlamies, jo ne mūsu dēļ nevaram doties ceļojumā. Bet ir atkal izdevumi jo viņi ir blēži un visu laiku atrunājās un jurists viņiem ir starpā, kas sūta visu laiku vēstules ar atrunām. Līgumā noteikts viens kūrorts, bet tāpēc kad nebrauc tēvs, kurorts atsaka :))) Tad piedāvā citu kurortu turpat tenerife un tas arī atsaka jo nebrauc tēvs!:))) Blēži, krāpnieki, meļi... Ir kāds kas izcīnija visu naudu atpakaļ no viņiem??? Ir kāds vēl kas kļuva par upuri? Un neapmeklējiet seminārus kur reāli tiek nopārdots pakalpojums.Pēc tam lotereja kur itkā ir mašīna ledusskapis, televizors... a beigās lētais ķīniešu pūlkstenis, kas ir tīri plastmasa un nekad nebija lemts viņam strādāt :))) Ārprāc, mums ir sabojāts atvaļinājums un nervi !!!

E

E Evuce 21.04.2010

Biju es uz šito lohotronu, kur smaidīgas meitenes no ādas līda ārā pierunādamas nopirkt šo {FANTASTISKO} piedāvājumu. Tā kā es uzreiz liku saprast tai cacai ka ar mani nemaz nav ko runāt, tad pievērsās manam vīram, kurš gandrīz piekrita. Par laimi protams neko neiegādājāmies izvilku to nolādēto pulksteni, kuru man pat neviens tā arī neiedeva. Televīzijā rādīja šitos krāpniekus pēc tam.
Šie krāpnieki piezvana pa telefonu pajautā par ceļojumiem jautājumus, tad pēc pāris dienām piezvana ka VAUU jūs esat vinnējis loterijā, braucat pēc balvas būs maza prezentācija Radisson viesnīcā.
Ja tādus dzirdat klausulē sūtat ellē.

A andrisupītis 26.04.2010

Mani radi arī vakar vakarā piezvanīja un stāstija, ka uzķērušies kā idioti. Nu pilnīgi kā nozombēti. Vai tas ir valstiskajā līmenī nostādīts bizness? vai kā ? Kāpēc neviens vevar aizvērt to kantori.

I ilze 30.04.2010

mees ar uzkeramies, un tagad tik jabrauc buus:(

A Anna 05.05.2010

Es arī "uzķēros". Taču braukt gan negrasos. Es domāju, ka viņi velk dzīvību tādēļ, ka mēs daudzi esam gatavi padoties. Es jau rīkojos, un aicinu pievienoties.
1) Esmu uzrakstījusi e-pastu uz kādu no prezentāciju viesnīcām, lai brīdinātu. Šie cilvēki atsaucās un brīdināja tos, kas tur ieradās uz "zombēšanu". Ja uzzināšu par prezentāciju tuvāk dzīvesvietai, došos pati personīgi.
2) Esmu iepazinusies ar pietiekami daudz likumiem, kas pierāda, ka viņu līgums ir netaisnīgs (tas ir juridisks termins), tātad nesaistošs, kaut arī parakstīts.
3) Ir vēl tādi kantori, kuri piedzen parādus. Un tur nav vajadzīgi tiesas lēmumi. Esmu ievākusi informāciju un sazinājusies.
Pašlaik nodarbojos ar šo jautājumu, un padoties negrasos. Ja kāds ir ieinteresēts pievienoties, rakstiet uz manu e-pastu, paskaidrošu sīkāk, ko daru un kas vēl darāms.

A Agnese 05.05.2010

Iepreks tas bija kompanija ar citu vardu un vini jau "atstaja zimi"ne tikai Latvija, bet parejos valstis(Vacija, Cehija, Rumanija, Polija).
Ta ka esiet uzmanigi.

J joprojām raudu 06.05.2010

Vakar Tv rādīja dakteri, kurš paņēma kukuli 50 ls. Tad nu filmēja ar slēpto kameru un izblamēja pa visu Latviju.'Nu nezin vai cietumā liks vai pakārs...
Bet šitas KEY PROMOTION ilgstoši izkrāpj plānveidīgi masveidā naudu no cilvēkiem un neviens neko nedara- pircēju tiesību aizstāvības organizācija tik plāta rokas, Tv uztaisa pilnīgu tukšus neko neizsakošus sižetiņus, bet firma tik turpina krāpt naudu.

J joprojām raudu 06.05.2010

A Anna 07.05.2010

Sveiciens visiem!
Mans stāsts turpinās... bijām ar vīru aizbraukuši uz Jaunsētām (paldies tam, kurš te padalījās ar informāciju).
1) vismaz vienus potenciālos klientus aizbaidījām;
2) ĀRZEMNIEKAM garastāvokli sačakarējām;
3) otrs pāris, kurus, kā jau teicu - aizbaidījām, laimīgā kārtā piedalījās mūsu interesantajā vārdu pārmaiņā ar ĀRZEMNIEKU. Viņa mēŗķis bija mūs dabūt prom, bet policiju gan šoreiz vairs nepiedāvāja, jo mums jau esot tiesības te stāvēt un sarunāties ar cilvēkiem. Bet ... zvanīja telefons un man iedeva parunāties ar pašu galveno priekšnieku it kā grieķi. Tas bija aizraujoši - vairāk neko par YOU ARE FUCKING ... visdažādākajās variācijās viņš izkliegt nevarēja. Teicu, ka viņam tāda nabadzīga valoda, ja neko vairāk nesaka, un šo es noteikti kaut kur citēšu. Sieviete, kura bija kopā ar ĀRZEMNIEKU, metās atvainoties, jo tas esot kaut kāds nepareizais šefs un vispār viņš kaut ko esot sajaucis... un vispār... kāpēc mes īsti gribot to naudu atpakaļ...
Vārdu sakot, trešdien 12. maijā 12.00 ir otrais sarunu raunds birojā. Interesenti laipni aicināti. Kopā jautrāk!

A Anna 07.05.2010

Tad nu ziniet - tiesā, kurā KP bija pārsūdzējuši Patērētāju tiesību aizsardzības centra lēmumu līgumā iekļaut iespēju no šī pakalpojuma atteikties 14 dienu laikā (kā to paredz Latvijas un Eiropas Savienības likumdošana patērētāju tiesību aizsardzības jomā) ir ZAUDĒJIS. Viņiem jāļauj atteikties no viņu līguma 14 dienu laikā, saņemot atpakaļ visu iemaksāto summu.
Jautājums tagad ir sekojošs - VAI TAS IZDOSIES? Vai arī no viņiem visai drīz nebūs ne smakas un viss ar galiem...??? Keep our fingers cross and hope!!!

V viktors 10.06.2010

деньги взяли и после этого никаких отелей и даже звонков даже с извинениями.написали расторжение договора приняли со скрипом и опять молчание и не звонков 1.5 месяца. приехали в Ригу на новый адрес там просто нахамили секретарь даже представлятся не стала.такчто разводка по полной программе.А рачальников там никогда нет и недозвонится

Z Zeltene 06.02.2011

Ja ir vēlme tomēr doties uz Tenerifi un atpūsties tur nedēļu, varu to nokārtot- par apartamentiem nebūs jāmaksā nekas, nekādu ierobežojumu, kurā dienā jālido... Man ir iespēja darīt to pašu ko KP, bet man uz to, atšķirībā no KP, nav vēlme "uzvārīties". Tā ir iespēja izbaudīt Tenerifi, nedēļu tur dzīvojot bez maksas (klubs sevi tādā veidā reklamē)! Tāpat tie, kurus KP ir "uzmeties", nemetiet plinti krūmos- nav vēl zudusi iespēja uz Tenerifi apskatīt :)

Z Zinaida 06.02.2011

Tuporilie lo6ari!