Keto diet kapsulas - Neefektīvas

Apsola svarā zudumu no 3 kg nedēļā, neievērojot nekādu diētu, tās ir meli. Izdzerot kapsulas 1 mēnesi svārs nav mainījies, apsola zvanīt un fiksēt procesu neviens nezvana, atsauksmi uz saites arī nav iespējas atstāt. Ļoti labi reklamē piedāvājums atlaides, nedod laiku uz pārdomām lai nopirktu ar atlaidi, esmu ļoti neapmierināta un nevienam neiesaku.

Zelda 25.01.2021

Nav tādu brīnumkapsulu! Jesus, people.

H Helsu 26.01.2021

Ka vispar var iedomaties zaudet 3 kg nedela rijot tabletes? Ja nu vienigi tabletes lentenu olinas butu ieksa.

I Iveta Ješkina 27.07.2021

Es nopirku, izdevu 120 euro 2 mēnešu kursam tik nekas nepalīdzēja kaut arī papildus katru dienu vingroju un nodarbojos ar jogu pārdienām. Apmāns riktīgs, nožēloju ka uzticējos un pirku.

D Daiga Šteinberga 21.09.2021

Pasūtīju Keto diet kapsulas, pēc nedēļas telefona zvans, ka ir jāpasūta paralēli vēl citas kapsulas, savādāk tās pirmās nedarbosies. Esot operators kļūdījies un nav mani informējis. Gribēja, lai es pasūtu vēl par EUR 45.00 otras kapsulas. Atteicos. Izskatās, ka tā ir cilvēku muļķošana, jo dzeru Keto diet jau nedēļu, bet izmaiņu nav nekādu.