Ketija Kellija Matišiņeca - krāpniece

Šī meitene apkrāpusi ļoti daudz meitenes, gan caur atverskapi.lv portālu, gan arī citos veidos. Mani apkrāpa pa 70eur. Aizsūtīju viņai pa pastu drēbītes, solījās uzreiz atsūtīt naudu, bet beigās sanāca tā, ka meloja man 3,5 mēnešus. Meloja pilnībā par visu, noteikti neielaisties ar šo meiteni nekādos darījumos! Diezgan ticami prot melot, izdomās jebko! Kad sapratu, ka ir krāpniece, solījās man atsūtīt naudu, lai tikai viņai nesanāktu darīšanas ar policiju, bet beigās atkal man sameloja un tā vēl līdz šodienai neko neesmu saņēmusi. 70eur, nervi, laiks-tas viss vējā! Un policija jau arī neko nedarīs lietas labā, jo meitene ir nepilngadīga. Uzmanieties!

K

P pelukens 28.05.2014

Policija var izdarīt, vajag tikai rakstīt iesniegumus, jo nepilngadīgā kolonija arī pastāv, par ko soda nepilngadīgos par noziedzīgām darbībām!
Krāpniece
Ketija Kellija Matišiņeca