www.sudzibas.lv Kerss SIA Bēdīga darba pieredze

AtrisinātaKerss SIA - Bēdīga darba pieredze

Nostrādāju šajā uzņēmuma no 03.04.2023 - 08.05.2023. Mašīnā un iekrāvējs bēdīga stāvokļi - Tātad būs dienas - nedēļas bez darba.. Pa dīkstāvēm neko nemaksa ( kaut gan sarunājam ka piemaksas , jo neviens taču nestāvēs 3 h Kronspana rinda pa velti, jo redzi tur pa kokmateriāliem cena ir augstāka , nekā citur.

Alga dala uz rokas , dala uz konta. Šoferi , kas strādā tur teica ka 1000 eur uz konta pārējais uz rokas. Samaksa 20 eur kraušana , 0.20 centi pa km ar kravu , pa tukšajiem nemaksā. Aizgāju prom jo Aprili nedeļu nosēdeju bez darba , aprila vidu ar karbu bija problēmas. Un 08.04 nokileja suports priekšējam tiltam - mašinai. Tika pieņemts lēmums , ka nav jēga tur teret savu laiku un bojat nervus , jo neko tur nebus iespejams sabraukt un nopelnit.

Darba dēvējs vardu savu netūr, netika samaksats ka vienojamies! Visu algas atlikumu izmaksaja uz rokas . ( netika nekas piemaksats) Dienu pirms satikamies saka meklet atrunas , sutija whats app zinas , ka visas kravas pustuksas vestas, ka tie ir minusi. No manas puses varu piebilst , ka Kronspana tika vesti 28- 33 kubi ( pec svara, nu un ka kurs mernieks nomera, ir akti merijuma), malka tika krauta pilna krava cik vareju tik sakravu, citam sortimentam ,ja atlikums bija 20 kubi krautuve , tad 20 ari vedu, ja nebija ko citu piekraut. Nebutu te vispār neko publicējis , ja darba alga tiktu samaksāta ka vienojāmies. Ir sarakstes un bildes no kravam!

Katrs , lai pats izlem vai grib stradat tada uznemuma, vai negrib. Ta ir mana darba pieredze ar so uznemumu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Normunds1992 16.05.2023

Darba devejs samaksaja visu atlikuso summu ka bijam sarunajusi!