Atrisināta"Ķēriens" - Attieksme

Šad tad esmu iegriezusies šajā veikalā, pārdevēja vienmēr bijusi ļoti laipna un pretīmnākoša - piedāvā atlaides, aprunājas. Bet nu šodien iegriežoties, lika mazliet aizdomāties. Ieejot veikalā un pārejot ar acīm pāri precēm - cenai, nepārtraukti mani vēroja pārdevēja (laikam īpašniece), tā arī neko nenopirkām, bet izzejot no veikala pati īpašniece-pārdevēja izteica repliku - "Ekskursija beigusies!", domāju mums tas nebija jādzird, bet dzirdējām. Jā, īpašnieks savā veikalā pats noteicējs - saimnieks, bet mēs noteikti tur atkārtoti neiegriezīsimies.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta arita176 29.01.2016

a

E Es29 10.03.2015

Paldies par labajiem vārdiem, bet diemžēl šī replika bija tiešam mērķērta uz Jums, lai Jūs to dzirdētu .Un mans(kā arī citām pārdevējām) pienākums ir sekot līdzi pircējam.
p.s. ar cieņu veikals ''ĶĒRIENS''