Keratīna taisnošana ,meistere-Inga,epasts- [email protected] - Keratīna taisnošana

Izlēmu beidzot iztaisnot matus ar keratīnu, lai vairāk nav jātaisno, cerēju iegūt rezultātu tādu, lai mati tiešām būtu taisni un nevajadzētu taisnot katru dienu. Jautāju meistarei vai ir pieejams Choco keratīns, atbilde bija positīva, ļoti sapriecājos, jo šo keratīnu ļoti daudzi iesaka, jo esot visefektīvākais, un biju rēķinājusies arī ar 30Ls, jo pašai mati ir ļoti īsi un plāni, tāpēc domāju, ka par tādu matu plānumu un garumu nebūtu pieklājīgi ņemt lielāku summu, jo arī sludinājumā par manis izvēlēto keratīnu (attiecīgi garumu) tik minēti 30Ls.
Protams proces - keratīns pat netik paturēts matos, uzreiz tik izžāvēts un iztaisnots, un arī pati taisnošana bija ļoti pavirša, jo katra šķipsna nebija smuki atdalīta un vairākas reizes pārtaisnota, kā tam vajadzētu būt.

Procedūras beigās man tiek paprasīti 40LS!!!! Nevis 30Ls ka bija runāts, un protams pasaka-es neliku choco keratīnu, bet labāku. Nu un tad?! Mani interesēja tieši tas keratīns, nevis labāks un dārgāks! Klienu velmes totāli netiek uzklausītas un pirms tam pat nepabrīdināja, ka liks citu keratīnu, kurš būs dārgāks, protams, dabūju meklēt pa puskvartālu tuvāko bankomātu un nest atpakaļ 10LS!

Kaut gan nožēloju, ka aiznesu naudu. EFEKTS- pilnīgi nekāds. Šeit arī pievienošu bildi kādi izskatās mati pēc otras mazgāšanas reizes. Keratīns ielikts tieši nedēļu atpakaļ.

Turieties tālāk no šīs meisteres, lieli izmesta nauda, efekta pilnīgi nekāda, jo mati mitrā laikā tik un tā nestāv taisni un met pūku. +ikdienā tik un tā ir jātaisno ar taisnotāju.

L Lexy 25.07.2013

Kaut kas sistēmai nobrucis, nevar pievienot bildi vispār, tāpēc centīšos pievienot nedaudz vēlāk, bet ja kādai ir interese tieši par šo meistari varu atsūtīt bildes! :)

N nautilus 26.07.2013

lasīju rakstu, ka ne katram cilvēkam mati reāli iztaisnojas pēc šīs procedūras, dažkārt tās jāveic atkārtoti, dažiem mati vispār to nepieņem, tā ka iespējams, ka tā nav meistara vaina

L Lexy 27.07.2013

Tās ir pilnīgākās muļķības, tas meistaram ir jāizsecina pirms likšanas, to var noteikt kādi mati būs pēc taisnošanas, ja tas ir profesionāls frizieris kurš sevi tā reklamē + friziere teica, ka keratīnam ir īpaši stiprs sastāvs kurš iztaisno nu superperfekti!!!

L Lolita123 28.07.2013

Lieku keratīnu kau gadus 3!! CoCo ņem visus :)) īpaši jau jau Lexy ir sausu matu īpašniece, tad keratīnam būtu jāiesūcas matā, jārada smaguma sajūta un tad tas arī pastiepjas..pataisnojās! Keratīns noteikti jāpatur! Vnk attieksme. Nekvalitatīvs darbs! Slikti apstrādātas šķipsnas

L lilly 29.07.2013

Ai, meitenes, beidziet jau vienrēiz bojāt savu veselību :( ja jūs zinātu no kā tie sastāvi taisīti, nekas labs un dabīgs tur nav.

L Lexy 02.08.2013

Jap, kvalitātes nav, 40ls pa pakaļu, tāpēc brīdinu visas meitenes, NEEJIET pie šis meistares, jums noslauks vairāk naudu un efekta nebūs!!! :)