www.sudzibas.lv keratīna taisnošana matu taisnošanas ar keratīnu

keratīna taisnošana - matu taisnošanas ar keratīnu

Biju pie Karīnas Štoļdes taisnot matus ar keratīnu rezultāts - gali apdeguši un ļoti sausi , kad zvanīju teicu ,ka nav ,kas labi ar galiem, teica,lai atnāku parādos - atnācu - bija neapmierināta - teica,ka man gali ir jānogriež nost ,ka tos pat keratīns nevarot iztaisnot un piepildīt, bet teica,kad ieliks keratīnu galos. Pa sauso nemazgājot galus ielika keratīnu un pārtaisnoja, rezultāts protams,kad izmagāja nekāds- gali ŠAUSMĪGI! (APLŪZUŠI, KĀ SARI0 TĀDI PAT NEBIJA PIRMS PROCEDŪRAS VEIKŠANAS) . PAINTRESĒJOS AR CITĀM FRIZIERĒM , teica,ka tā nevarē'ja darīt bija no sākuma jāizmazgā un tad jāliek! man bija ļoti slikta pieredze, neiesaku pie viņas iet- noteikti nebūs rezultāts,kādu būsiet gaidījušas.

J

A aga 18.03.2012

Cik es esmu dzirdējusi par šo procedūru, neatkarīgi no speciālista, kas to dara, ne visiem matiem tas der. Citiem ir ļoti labs rezultāts, bet citiem sanāk tā kā jums (daudziem tā ir). Iesaku to vairāk nedarīt, jo, acīm redzot, jūsu matiem tas nepatīk. Lietojiet kādu serumu, kas atjauno un baro sausus matus (protams jānogriež gali, jo tiem vairāk neko nepadarīsi, bet lai jaunie gali nelūztu, labāk lietot eļļas saturošus līdzekļus).

P perlesiev 20.03.2012

sveiki, es ar esmu bijusi pie tas meitenes ciekurkalna karinas man loti nepatika. zinu kadam jabut rezultatam un pie vinas bija baigi svakais sausi gali loti likas, ka pa maz liek keratinu un baigas cenas nem! nav noteikti adekvatas kvalitatei! loti labs rezultats bija pec santas vucinas taisnoshanas bet vairs netaisno ar keratinu un vina man ieteica agnesi seksti loti patika stav vel tagad taisni

K Kaaari8 12.10.2012

pec keratina, obligati jagriez galus (kaut minimali)

S Sanita Priede 16.10.2012

jā, cik cilvēku tik viedokļu laikam! man gan bija otrādi- biju pie tās Agneses Sekstes taisnot matus Mežciemā- par rezultātu biju maigi izsakoties šokā, zvanīju teicu, ka mati ir sausi kā sari uz ko skanēja atbilde, ka mani mati jau pirms taisnošanas bija novesti lidz "pēdējam"!! biju tā vīlusies, jo man pat nepiedāvāja apskatīties un varbūt kautko labot!
izrādījās ka mana kolēģe bija taisnot matus pie tās Karīnas Čiekurkalnā- viņas mati bija super! nolēmu vēlreiz riskēt. Risks attaisnojās! esmu ļoti apmierināta un jau otro reizi iztainoju pie viņas- man ļoti viņu gribās uzslavēt: serviss, attieksme un rezultāts izcili, turklāt samaksāju 5, - lētāk kā pie Agneses!
var jau būt ka visiem nekad nebūs labi, bet par šo meiteni gan man šaubu nav!

D Delicate 19.01.2013

Manuprat, Pie Agneses Sekstes doties var drosi. Es domaju, ka jusu mati tik tiesam bijusi tad sabojati sausmigi pasi par sevi, jo pie vinas tacu ir 100% garantija, ja kas neizdodas peksni, tad matus partaisno. Bte ja tas nav iespejams meistarite tacu tur neko nevar darit. Man matiem rezultats lielisks, pasi galini man bija pabriesmigi nacas nogriezt, bet tas tadel, ka keratins tajos neuzsucas briesmiga stavokla del. Uzskatu, ka meistare ir lietprateja un looti atsauciga. Iesaku drosi doties. ;)