Keratin_hair_therapy_prof loreta. Kr. Valdemāra 18 - Krāpšana, slikts serviss

Aizejot pie meistares Loretas, tika teikts, ka ir nepieciešama matu atjaunošana.
Iepriekš mati tikuši 2 gadus balināti, nolēmām veikt matu botoksu. Loreta pielietoja LIMBA KERATIN, kas ir keratīns. Keratīns matus nepabaro un matos bija jāliek botokss. Meistare rupji melo par pielietoto produktu, galvā iesmērējot kaut ko, kas nemaz nav paredzēts blondīnēm.
Meistare izmantoja arī apaļo matu suku, kuru nav jāpielieto ne botoksa ne keratīna izmantošanas laikā. Tādā veidā nevis ķemmējot, bet raujot matus tika norauta puse no matu pakausī augušajiem matiem.
Ļoti neprofesionāla attieksme no īpašnieces. Vairāk nekad tur neatgriezīšos. Samaksātā naudas summa tagad neatmaksās to, ka mati izskatās briesmīgi.
Dabīgie mati man ir līdz dibenam, tāpēc šo nekādīgi nevar noslēpt, kā vien gaidīt vairākus gadus.
Paldies Loretai, ja rokas aug no neīstās vietas, tad varbūt nevajag to vispār darīt?

Velvetpopstar 21.08.2023

Nevajadzēja maksāt par šo.