kengaraga veterinara klinika - smilsu pelite

Par pelites arstesanu man noplesa kopuma 18ls,tacu pec klinikas pelitei kluva tikai sliktak.ja pirms tam pelite kaut ko eda.tad pec klinikas vina ateicas no ediena ,knapi elpoja un lielas mokas nomira.taka nekad nevediet pie arsta mazos dzivniecinus.nevis izarstes,bet tikai atrak nogalinas.

Minesota 23.02.2013

Visām šitām pelēm, žurkām ir īss mūžs- divi gadi. Ganjau no vecuma nomira!

S stella 2012 23.02.2013

pelite slikti eda, un daudz dzera udeni, un bija viniem aizdomas par cukura diabetu, diabets neapstiprinajas.lai varetu panemt analizes vinai nogrieza divus nadzinus, un lika sistemu, kura bija tikpat liela ka pati pelite.un pec tam manipulacijam pelite palika pavisam slima.ja nebutu jaukusies, es domaju, ka vel kadu laicinu padzivotu.tapec es gribu bridinat citus lai ar tam arstesanam ir uzmanigi.jo arstiem tas ir tikai biznes.un katram sap sirds par savu kustoniti.

S stella 2012 23.02.2013

Varbut ari butu nomirusi, bet netik atri un netiktu pirms naves mocita, arstiem vajadzeja zinat ka pelites ir loti stresainas, nevis likt vest potet atkartoti, man priks dzivniecinanekadu naudu nav zel, bet ja tiesam reali palidz.

S stella 2012 23.02.2013

Es tikai gribeju padalities ar savu bedigo pieredzi, lai citi butu uzmanigaki ar saviem miluliem.

S stella 2012 23.02.2013

bedigi ir tas, ka loti gribeju pelitei palidzet, un nekas neizdevas.varbut kadam mana pieredze noderes.ka sadus dzivniekus ir gruti arstet, un cilveki neteres ne laiku ne naudu, ja gala iznakums vienalga gauzam bedigs.

S stella 2012 24.02.2013

Konkreti jum es ari netaisos neko pieradit, divaini ka jus tik loti aizstavat veterenararstus, fakts ir tads ka 18ls es maksaju par dzivniecina artesanu, bet nevis par to lai dzivnieks sajustos veldauz sliktak justos un atrak nomirtu, es uzskatu ka 18ls nav nieka nauda par mazas pelites arstesanu.un vinai palika slikti pavisam tiesi pec apmeklejuma, un man ir tiesibas saubities par vinu kompetenci jo naudu es godigi samaksaju, bet musu gimenes milulis nomira lielas mokas.nekad nenovelu jums to pasu, jo tad varbut jus spriestu savadak.

S stella 2012 26.02.2013

Ja un aizmirsu piebilst, ja jus atnesisiet arstet kaut vai tarakanu, domaju notekti arstes, uzliks kadu sisteminu lai varetu nopelnit naudinu.

S stella 2012 26.02.2013

Un doma, ka tavas domas kadu interese, tu drosi vien esi uz visu dzivi apvainojusies vecmeita, kura to vien dara ka sez sudzibas, labak izej ara un paelpo svaigu gaisu.

S stella 2012 26.02.2013

Viena zina es tev piekritu, ir cilveki, kas sudzas pat par pirdienu autobusa, tadi cilveki ari man liekas aprobezoti, es vispar sudzos 1.un ceru ari pedejo reizi muza, gluzi vienkarsi parak sasapeja(tas bija tikpat ka musu gimenes loceklis, vienreizejs un loti gudrs peluks)un mes uzticejamies palniba vet.arstam, un sanaca ta, jo ara pelens ir dziviba, ne tikai suns, kakis vai cilveks, tapec ari bridinu citus kuriem ir tadi pasi milumi.

S stella 2012 27.02.2013

Kaut ko jau saprotu, vinam nema analizes uz cukura diaetu, lai gan smilsupelem tas nav izplatits, vairak degu, nema diezgan rupji-peluks izravas, pazuda asins pile, nema otreiz-pelitei laikam tik loti sapeja, ka iekeras vinas pirkta un nelaida vala pusminuti, pelite gandriz noleca no galda, knapi nokeru.pectam pateica cukura diabets nav, kaut kada infekcija, nezin kada, pelens bija loti nomocits no liekam, nevajadzigam manipulacijam, kuras protams maksa naudu.un pelens pirms tam vel kaut ko darija-eda, dzera, a pec tam palika vispar ka lupatina knapi elpoja kad atvedam majas zvanijam-kas par lietu, atbildeja ka vajag spricet vel, bet palijka tikai sliktak.tad ka to saprast, par ko es galu gala maksaju, par to lai dzivnieks atrak nomirtu/?tad labak butu aiztaupijusi liekas sapes milumam.un nevajag liekulot, palasi seit stastus par citiem dzivniekiem.

S stella 2012 27.02.2013

Man ari vienalga, ka tev izskatas, ne jau tev es to sudzibu rakstiju, ne jau tev man japierada, kas man ir zel un kas nav, tas ir mans viedoklis un viss.a tu, smikna, smikna talak.novelu veiksmi tev un taviem dzivniekiem.BET MANS RAKS VARBUT KADAM NODERES!un vel tu teici tas nevienu neinterese.Bet ko tad tu ta cepies?jebsu tu par visiem ta uztraucies?

K Kataleja 28.02.2013

Согласна с автором, если идет речь о ветеринаре в Щецине... Собаке резко стало плохо, толком не осмотрев наколола ему лекарств на 24 Лс... Еще ужаснула антисанитария в самой лечебнице, я понимаю, что это животные, но и они могут подхватить разную гадость от других животных.. После обращения в более специализированную клинику, где было сделано УЗИ и полный анализ крови, выяснилось, что у собаки отказали почки, если быть точнее антибиотики, которые наколола врач отключили их окончательно... Другой ветеринар был очень удивлен, когда узнал, что толком не зная, что с собакой ветеринар уколола ей антибиотики, которые в последствии стали причинной летального исхода

A AnzhelikaSisaeva 01.03.2013

smiekligi...