www.sudzibas.lv Kengaraga nami Namsaimnieka vienaldziiba

Kengaraga nami - Namsaimnieka vienaldziiba

Rigas pasvaldibas majaa "prusu iela 25a" iedzivotaji ir kaa bez rokaam... Namu apsaimniekotajs ignore iedzivotaju lugumu salabot ekas jumtu, kursh ir caurs... augshejaa stava griesti ir apludushi, uz koridora gridam, ka ari dzivokljos ir milzigas peljkes...

Esmu zvanijis apsaimniekotajam, lai salabo jumtu, jo ir kritiska situacija, proti, mates ar berniem nespej mierigi gulet, jo kuru katru mirkli var uzvelties milziga udens struklata... Apsaimniekotajs vienu reizi nosutija brigadi, kas salabo jumtu, bet nekaa..Brigade neko nav izdarijusi un pluudi koridoros paliek arvien lielaki... Ko dariit? esmu ka bez rokam... par ko cilveki maksa apsaimniekoshanas maksu? varbut vispar atteikties maksat tiem nedaritajiem, kas pat dibenu nevar pacelt augshaa..

E

Komentāri (3)

R riekstkodis 13.02.2010

Obligāti jāraksta rakstisks iesniegums, tad būs uz ko atsaukties, ka ir ziņots, savādāk teiks, ka tāda informācija nav saņemta.

A AlexisM 22.02.2010

Mainiet apsaimniekotāju. Kad sajutīs, ka ejat prom no viņiem, tad sakustēsies. Ja nesakustēsies, tad zaudētāji jūs nebūsiet, jo jaunais visu salabos.

N Namu Pārvaldnieks 12.01.2012

Arī piekrītu augstāk teiktajam, jo ir jāizvērtē visi par un pret.

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši, ko ļaunprātīgi izmanto daudzi pārvaldnieki ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ). Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk". Protams, ka dzīvokļu īpašnieki neinteresējoties par to noved paši sevi parādnieku statusā.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labima guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.

Tāds diemžēl pašlaik ir vienīgais ejamais ceļš, kad kaut ko reāli var dabūt.

Silti iesakām visiem dzīvokļu īpašniekiem pašiem interesēties par savu atbildību likuma priekšā, jo likum nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības ( zemes nodoklis un noma būs jasamaksā vai pa labam vai ar tiesas lēmumu). Lūdzu kontrolējies savus pārvaldniekus šajā jautājumā, lai tie jūs neieved maksātnespējā un lielās nepatikšanās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes