Kempings - Mānīšana

Vēlos pastāstīt par savu gadījumu, lai gan tas jau bija pagājušo gadu vasarā, bet tā kā esmu vairākkārt atkal dzirdējusi nesmukumus par šo vietu, tad nolēmu padalīties.
Mums bija noslēgts līgums ar šo viesu namu, es svinēju savas kāzas tur.Viss jau skaisti, apkārtne, mājiņas, nu viss pa skaisto, bet tas cilvēks, kurš apsaimnieko visu, ir vienkārši briesmīgs.
Pirmkārt divas nedēļas pirms kāzām, visu skaisti apsolīja, ka viss būs kā solīts, bet divas dienas pirms kāzām sākās murgi.Apsolīja ka būs malka-fināla vīrs pats dienu iepriekš veda savu.Manai pavārei zvanīja pa kluso man aiz muguras un pieprasīja papildus maksu, tas bija 25 ls, par to ka, ielaida virtuvē, kaut gan pirms tam pateica, ka ar lielāko prieku varēs darboties tur(kaut gan par to atļauju darboties virtūvē, es jau biju samaksājusi atsevišķu samaksu).Beigas vēl mēs paši vedām savus traukus un glāzes, jo izrādījās, ka priekš 40 cilvēkiem, viņiem vienkārši tik daudz trauku neesot, un to viņš paziņoja dienu pirms kāzām.Un mana nolīgtā pavāre, visu gatavoja citā vieta un uz turieni veda visu gatavu, jo tur bija visu iespējams tikai atsildīt.
Man zvanīja un visu laika teica, ja jūs gribat tā, tad klāt jāmieksā tik un tik.
Fināla es biju ar viņu biju izplēsusies tik tālu, ka man apnika un, tad, kad es viņu ierzudzīju savā kāzu dienā, man gribējās pa muti viņam sadot(žēl ka neesmu vīrietis).Pats superīgākais bija tas, ka kopa samaksāju tuvu pie 500 ls un, tad kad paprasīju čeku par to, tad viņš man iecirta, ka, ja es gribu vēl čeku, tad man būs jāmaksā jau pavisam cita summa.
Iesaku visiem, neuzķerties uz šo pieklājīgo vīrieti, bezkaunības kalngals.Lai jau ņem to naudu, tāpat bagāts nepaliks.Vienkārši, lai jau cilvēkam tiek.Gribētos, lai šis vīrietis izlasa manu rakstīto un zinu, ka viņš mani atpazīs, jo patiešām viņš man visu sabojāja.Žēl, ka tik skaistā vietā, strāda tik nejauks cilvēks.

I

I Ieva 17.08.2011

Runājot par kempingu, , Šis vīrietis vairs tur nestrādā..un tagad tur strādā ļoti jauki un pretīmnākoši cilvēki.