Kempings Krimalnieki - Rupja attieksme

Vieta skaista, bet tā arī vienīgā labā īpašība, kas pat nav kempera saimnieku nopelns. Pie ierašanās kempingā apjautājāmies, kur drīkstam kurināt ugunskuru un kur var dabūt malku. Atbilde "Ugunskura vietu varat ierīkot paši pie teltīm. Malku šogad netirgojam, bet mežā varat iet lasīt". Sacīts, darīts. Puiši no meža izvlika sausos zarus, bet blakus esošā ģimenīte par mums gardi nosmējās - pateica, lai beidzam ākstīties, mežs esot pilns ar normālu malku. Aizveda pat un parādīja, kur var ņemt. Vakarā vēl pienāca kempera personāls, izdalīja miskastes maisiņus, lai nepiesārņotu apkārtni. Viss likās jauki.Taču pēdējās dienas rītā ieradās liels vīrs un sāka uz mums nebalsī aurot - mēs ne to malku esot ņēmuši. Neesot paredzēts, ka ņem jau saskaldītu malku. Mazliet pārsteigti apvaicājāmies - kā mums to bija zināt? Mums taču teica, ka no meža var ņemt. Nu kā mēs nesprotot, tur taču darbs ieguldīts utt. Stāv onka un auro pilnā balsī. Izaurojās un tad paprasīja par malku naudu. Zinām, ka blakus kemperī par malkas klēpi prasa 2 EUR, tad nu šim aurojošam ķēmam iedevām 3. Tikām nolamāti par nekauņām un žīdiem.Tad nu pēc šī trača radās daži jautājumi:1. Kāpēc jau pirmajā vakarā mums neaizrādīja, ka "ne to malku" esam savākuši?2. Kāpēc jau pie mūsu jautājuma "kur var dabūt malku" nepaskaidroja, ka sacirsto nedrīkst ņemt? Nebraucām jau ar mēŗki kādu apzagt, braucām atpūsties.3. Kur aurojošais tips bija, kad visu nakti kempingā piedzēruši lopi skandināja skaļu tuc-tuc mūziku? Tiem nebija dūšas kaut ko aizrādīt? Atnāca un izlika savu slikto garastāvokli uz klusākajiem atpūtniekiem - tipa, tie jau pretī vismaz nerunās?Pati strādāju viesmīlības jomā un lieliski zinu to sajūtu, kad liekas - klients ir pilnīgs idiots. Acīmredzot tieši to par mums domāja šis kempera uzraugs. Bet - man nekad nav ienācis prātā uz saviem klientiem aurot un viņus apsaukāt. Vienmēr visas konfliktsituācijas ir izdevies atrusināt ar mierīgu sarunu un situācijas skaidrojumu. Par laimi kempingu jūras krastā netrūkst. Nākamreiz noteikti izvēlēsimies citu.

M Mango12345 11.08.2015

nezodz malku un viss bus labi

M Md1974 18.02.2020

Vieta nav kempinga saimnieka nopelns? Starp citu, tā vieta būtu tikai akmeņu krava, ja saimnieks pirms 20 gadiem nebūtu sācis iekārtot. Tas ir viens.
Šķietams, naivi domāt, ka kāds speciāli mežā malku ir saskaldījis Jums, vip klientiem? ? Protams, ka no Jūsu puses tā ir nekaunīga rīcība ņemt cita malku, kuru paši neesat saskaldījuši. Neliecieties par muļķiem ?
Kad naktī skan "tuc-tuc" tad ir jāzvana kempinga īpašniekam, ne jāžēlojas sudzibas.lv.
Veiksmi turpmāk!