www.sudzibas.lv kempings camp sīveri nelaipna apkalpošana un vienpusēja rezervācijas atcelšana

kempings camp sīveri - nelaipna apkalpošana un vienpusēja rezervācijas atcelšana

Nebrauciet atpūsties uz kempingu campsīveri, jo var sanākt kā mums!!!Trešdien sazinamies ar campsīveri kempingu un prasam vai ir iespējams no piektdienas līdz svētdienai palikt ar teltīm, uz ko tiek saņemta atbilde, ka viņiem ir liela aizņemtība un daudz palikt gribētāji, bet vienu telts vietu mums ievēlēs un mēs varam braukt un palikt. Piektdien braucot no Rīgas - pusceļā man zvana no camp sīveriem un prasa vai mēs būsim, es atbildu ka būsim un uzdevu vēl vairāk jautājumus par pašu vietu, malku, galdu utt. Atbildes vietā saņēmu ļoti neapmierinātas meitenes pārmetumus par to, ka vai es esot īsts Latvietis un vai es esmu bijis kādreiz kempingā, sarunas nobeigumā viņa teica ka mūs gaidīšot. Ap plkst. 22.00, aptuveni 30 km pirms campsīveriem es saņēmu īsziņu: Paldies, ka rezervējāt un neatbraucāt. Lai Jums jauka atpūta. Es atzvanīju un jautāju kas ir noticis, sieviete piktā balsī atbildēja, ka mūsu telts vietu jau ir atdevusi citiem tūristiem, kuri stāvot rindā. Es atbildēju, paldies Jums un sapratu, ka mēs trīs pieaugušie un trīs bērni piektdienas vakarā plkst 22.00 pie Krāslavas esam palikuši bez naktsmītnēm. Paldies par Camp sīveri atpūtas kompleksa personāla lielo atsaucību un naktsmājām! Ceru, ka sievietei no campsīveri tā nekad nenotiks un viņa ar bērniem nepaliks bez nakstsmājām!

A Andrej Rieden 18.08.2014

šausmas!!!

Nav ironija.

I inesecernuho 09.05.2015

Jums taču bija telts, kā var palikt bez naktsmājām:)un kempingā ir vismaz 100 telts vietas:)