www.sudzibas.lv Kellija Medicīnas forumi Latvijā

Kellija - Medicīnas forumi Latvijā

Es visiem kuriem gadījumā ir kādas problēmas ar veselību un ir nepieciešama ātra palīdzība, kā ieteikumi, vai pieredze no citiem cilvēkiem interneta forumos, diskusijās, es iesaku tomēr censties to meklēt ārzemju, angļu valodas portālos, kur cilvēki ļoti labi un ātri atbild, zinot aptuveni precīzu diagnozi, pat nezinot cilvēka veselības stāvokli, bet jau pietiekot ar dažiem simptomiem.
Latvijas forumos ir ļoti daudz melu un komentē diezgan lieli pamuļķi, kuri no medicīnas nesaprot pilnīgi-NEKO!!!
Es rakstu jautājumu saistībā ar sirdi, bet man atbild-,''ej pie ārsta!'',., lai gan pašā savā tēmas sākumā esmu uzrakstījusi, ka esmu bijusi jau pie ārstiem un ir rezultāti.
Ja vēlaties sev iegūt nepatiesu slimību un lieki sevi uztraukt, tad rakstiet Latvijas medicīnas forumos, kur nevis sniedz padomus un palīdzību, bet gan melo un raksta galīgākās muļķības.
Ārzemju medicīnas forumos gan informācija ir patiesa un cilvēki ir izpalīdzīgi, kā arī protams tēmu un diskusiju par to ir ļoti daudz, bet Latvijā jau tik vien 80 % tēmu ir saistītas ar grūtniecību, tāpēc cilvēkam šāda informācija neder.
MĀCIETIES ANGLU VALODU-ESIET VESELS!!!

K

A adriansa 28.12.2011

Es pilnībā piekrītu! Tad kad man sāpēja labais sāns kur aklā zarna, man Latvijas forumā uzreiz atbildēja ''Sauc ātros, Tev ir apendicīts'', lai gan es neesmu tik nezinoša un zinu kādi ir simptomi aklajai zarnai. Paskatījos ārzemju angļu forumos, kur priekšā ir sarakstīts vesels saraksts ar visdažādākajām iespējamajām kaitēm kas izraisa sāpes labajā sānā, jeb aklās zarnas rajonā. Latvijā diemžēl ir tikai viena diagnoze = apendicīts, jo cilvēki ir diezgan nezinoši un problēma ir tiem, kas atbild forumos un cenšas ''palīdzēt'' tikai sanāk kā vienmēr, ka cilvēkam iesaka muļķības un šīs muļķības lasa citi cilvēki.